Wakacyjna Ashtanga Joga z Beatą Darowską nad morzem

Wakacyjna Ashtanga Joga z Beatą Darowską nad morzem

Wakacje z jogą 2022

Praktykujesz ashtanga jogę, lub może dopiero chciałbyś spróbować tej dynamicznej formy jogi? Wybierz nasz wyjazd połączony z wypoczynkiem nad Bałtykiem w klimatycznej  i spokojnej okolicy!

Pod okiem doświadczonej nauczycielki Beaty Darowskiej poznasz tajemnice ashtanga jogi. Codzienna praktyka w połączeniu z atrakcjami jakie kryje w sobie urlop nad Morzem Bałtyckim pozwoli Ci odpocząć od hałasu miasta, a także odnaleźć harmonię i równowagę. Szum morza, zachwycająca przyroda i wszechobecny spokój zapewnią Ci prawdziwy relaks dla ciała i umysłu.

Joga będzie prowadzona na poziomie dostosowanym do każdego ucznia, dlatego zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania.

GDZIE MIESZKAMY?

Centrum Jogi Margo

Obiekt posiada komfortowe i przytulne apartamenty oraz dużą salę do jogi o powierzchni 82 m².

Pyszne posiłki diety wegetariańskiej i wegańskiej serwowane są tylko ze świeżych, organicznych składników.

W budynku znajduje się również relaksująca strefa wellness. W jej skład wchodzi kryty basen z podgrzewaną wodą oraz sauna fińska. Centrum Jogi Margo dysponuje gabinetem masażu z dwoma specjalistycznymi łóżkami.

Ten wyjątkowy ośrodek zlokalizowany jest w urokliwym Karwieńskim Błocie. Ta niewielka nadmorska miejscowość może pochwalić się przepiękną, szeroką plażą długą na ponad 6 km. To idealne miejsce na  spacery oraz wycieczki rowerowe. W okolicy położony jest leśny rezerwat przyrody „Widowo”, który jest częścią Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jego obszar stanowią fascynujące wydmy oraz nadmorskie bory i sosnowo-dębowe lasy.

ASHTANGA JOGA to opracowana w latach 40. XX wieku w Indiach dynamiczna odmiana Hatha Yogi. Istotą tej praktyki jest synchronizacja oddechu z ruchem podczas wykonywania konkretnej sekwencji pozycji – asan. To najbardziej wszechstronny trening, więc doskonały dla osób, które oczekują wyzwań fizycznych dla swoich mięśni. Efektem praktykowania Ashtanga Jogi jest oczyszczone i uzdrowione silne ciało o dobrej kondycji oraz pięknej sylwetce. Ashtanga Joga to medytacja w ruchu.

PROWADZI:

Beata Darowska

Beata praktykuje Ashtanga jogę od kilkunastu lat. Doświadczona nauczycielka, uczennica Johna Scotta, od wielu lat asystuje mu na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na świecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500.

Beata uczy na co dzień Ashtangi Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Kształci nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi na poziomie RYT 200. Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granicą.

Termin: 28.08 – 3.09

Koszt: 2300 zł

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na liście uczestników jest wpłata zadatku w wysokości 600 zł

Zapisy: Wakacyjna Ashtanga Joga z Beatą Darowską nad morzem - 2 terminy - Akademia Ruchu Wrocław

Powrót do wyszukiwarki