Nasz Patronat! Budzimy Warszawę na wiosnę. Festiwal 18-19.03!
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Nasz Patronat! Budzimy Warszawę na wiosnę. Festiwal 18-19.03!

piątek, 3 marca 2023

Budzimy Warszawę na wiosnę! Już 18 i 19 marca obudzą Was targi Ekotyki razem z festiwalem Pura Vida i States of Mind! To oznacza jedno: mnóstwo atrakcji, targi, spotkania, warsztaty i joga dla wszystkich!

 

To będzie bardzo przyjemna pobudka-po zimie trzeba naładować się pozytywną energią i wysokimi wibracjami! Wystawcy Ekotyków, Pura Vida i States of Mind pomogą Wam wybudzić się z zimowego letargu i świadomie, naturalnie zanurzyć się w nową porę roku!

Siła trzech uzupełniających się wydarzeń to coś nowego w Warszawie: wiosenna świeżość, która niesie ze sobą nową jakość.

18 i 19 marca w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich zapanuje wiosenna atmosfera: weźmiecie udział w targach z wystawcami z całej Polski, kreatywnych warsztatach, zajęciach jogi i masażu twarzy-nie możecie tego przegapić! Wstęp? Darmowy! Poznajcie bliżej organizatorów:

 

Ekotyki to targi kosmetyków naturalnych, które od 2017 roku podbijają serca miłośników naturalnej pielęgnacji z południowej Polski. Warszawa czeka na nie zdecydowanie za długo! Wystawcy Ekotyków przywiozą ze sobą naturalne kosmetyki do twarzy, ciała, kąpieli, makijażu, produkty dla dzieci i pupili, eko detergenty, a także akcesoria do domowego SPA.

 

Pura Vida Festival promuje kostarykańską filozofię “pełni życia”: czerpania szczęścia z najprostszych rzeczy i pozytywnych przeżyć. Ich wystawcy to surferzy, podróżnicy, pasjonaci innych kultur lub obywatele dalekich krajów. Podzielą się z Wami herbatami ze Sri Lanki, kadzidłami z Indii oraz rękodziełem z różnych, nawet najdalszych zakątków świata.

 

States of Mind Festiwal to niezwykłe wydarzenie promujące podejście do życia w stylu slow, ekologię, naturalną medycynę, świadomy umysł i holistyczny dobrostan człowieka. Spodoba się wszystkim ceniącym sobie spokój i harmonię oraz lubiących kontakt z naturą.

 

Jesteście gotowi?

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25

18 i 19 marca 2023

11:00-19:00

Wstęp WOLNY!

 

Szczegółowy program warsztatów i zajęć jogi będzie dostępny w II połowie lutego 2023.

Dołącz do wydarzenia: https://fb.me/e/2ivSieMxF

Obserwuj organizatorów na Instagramie:

@ekotyki

@pura.vida.festival

@states_of_mind_festiwal

 

Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Styl Życia
Polecamy
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie