Ośrodek Mandala w Targoszowie - oferta sprzedażowa
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Ośrodek Mandala w Targoszowie - oferta sprzedażowa

czwartek, 27 września 2018

Ośrodek Mandala położony jest we wsi Targoszów, w Beskidzie Małym, blisko lasu w otoczeniu pól i łąk. Jest położony na południowym stoku góry Leskowiec w paśmie Beskidu Małego.

Z okien i tarasu rozciąga się rozległa panorama na cztery górskie łańcuchy, nad którymi króluje potężny masyw Babiej Góry i lubiane przez narciarzy Pilsko. Okolica niezwykle cicha i spokojna jest wymarzonym miejscem dla poszukujących ukojenia od napięć i zgiełku miasta.

Ośrodek posiada 29 miejsc noclegowych. Są to przytulne pokoje gościnne w większości z balkonami.

Bardzo dużym atutem docenianym przez gości jest duża sala 110 m2 z widokiem na rozległą górską panoramę Beskidów. Sala ma piękną, drewnianą, mahoniową, podgrzewaną podłogę, dwa kominki i przylegający do niej duży drewniany taras 100 m2. Można na nim wypoczywać przy ogrodowych stolikach, leżakować, relaksować się lub ćwiczyć. Zarówno sala jak i taras są idealne do zajęć grupowych: jogi, tańców etnicznych, medytacji, sesji treningowych, szkoleń dla trenerów itp.

Kuchnia jest duża i w pełni wyposażona, z wysokiej jakości sprzętem AGD. Do kuchni przylega przeszklona jadalnia i taras widokowy.

Dwadzieścia metrów od domu jest szałas, gdzie miło można spędzić czas przy ognisku i muzyce. Spokój tego miejsca sprawia, że lubią go ludzie, dzikie zwierzęta i ptaki.

Czerwonym i żółtym szlakiem możemy dotrzeć na szczyt Leskowca i przejść do pobliskiej Madohory, lub na Groń Jana Pawła II, gdzie znajduje się schronisko i sanktuarium religijne. Zarówno ze szczytu Leskowca jak i z Gronia Jana Pawła II można zobaczyć rozciągające się na kilkadziesiąt kilometrów najpiękniejsze w tym rejonie panoramy.

Zainteresowanych proszę o kontakt:

Janusz Olenderek -współwłaściciel

2mandala@gmail.com

telefon: 723 828 145

www.mandala.beskidy.pl

https://www.facebook.com/mandalaosrodek

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Styl Życia
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi