Ashtanga Joga na Krecie z Beatą Darowską
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Ashtanga Joga na Krecie z Beatą Darowską

11-18 czerwca 2023

Ruska 47/48, Wrocław

ogromną przyjemnością zapraszamy Was na wyjątkowy wyjazd – Ashtanga Joga na Krecie z Beatą Darowską!
Jeśli marzysz o jogowych wakacjach w otoczeniu urokliwych plaż i niesamowitej przyrody jaką oferuje ta grecka wyspa – spędź razem z nami cudowny tydzień i praktykuj Ashtanga Jogę pod okiem Beaty Darowskiej! Ten kameralny wyjazd jest  przeznaczony dla około 10 osób praktykujących jogę bez względu na poziom zaawansowania.

W programie wyjazdu:

  • praktyka poranna w stylu mysore oraz zajęcia popołudniowe praktyczne lub teoretyczne, wieczorna medytacja.
  • zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-osobowych.
  • 3 posiłki dziennie – kuchnia lokalna, wegetariańska z ekologicznych i świeżych produktów, również z własnego ogródka.

MIEJSCE: YogaOnCrete – Chora Sfakion, południowo-zachodnie wybrzeże Krety: www.yogaoncrete.gr

Zakwaterowanie w wyjątkowej, rodzinnej villa z artystyczną historią, prowadzonej z miłości do jogi i sztuki przez ludzi z pasją.

Chora Sfakion położona jest w części Krety gdzie góry stykają się z morzem, w otoczeniu cichych i malowniczych uliczek, restauracji lokalnymi potrawami  oraz kawiarni położonych w starym porcie. To idealna przystań dla każdego, kto chce odetchnąć z dala od zgiełku miasta a także tłumu turystów. Region ma wiele do zaoferowania kulturowo – historię tego miejsca niemalże wyczuwa się w powietrzu. Kreteńczycy to przyjaźni, gościnni i otwarci ludzie. Lokalne specjały dają szansę na dosłowne posmakowanie tego co ma nam do zaoferowania Kreta.
Chora Sfakion to również doskonałe miejsce to odpoczynku i relaksu. W pobliżu, w odległości kilkunastu minut  jazdy samochodem bądź promem, znajdują miejsca warte odwiedzenia min.: Frangokastello, Lutro, wąwóz Imbros czy  Samaria- najdłuższy wąwóz w Europie.

Pogoda w Grecji, a zwłaszcza w tej części Krety, jest zwykle w miesiącach letnich dość gorąca i sucha. Większość plaż w regionie jest żwirowa, a biel plaży i turkus wody tworzą piękne krajobrazy do relaksującego pływania i opalania. Woda w morzu jest dosłownie krystalicznie czysta i ciepła.

TERMIN: 11-18. czerwca 2023

UWAGA: Dojazd we własnym zakresie – osoby lecące z Polski mają świetne połączenie liniami Ryanair z Wrocławia i z Warszawy. Istnieje możliwość zorganizowania wspólnego transportu z lotniska do obiektu YogaOnCrete – szczegóły do ustalenia. Zachęcamy również do wynajęcia samochodu w celu samodzielnego zwiedzania wyspy.

CENA*:
800 euro – przy wpłacie w terminie do 31. stycznia 2023
850 euro – przy wpłacie po 31. stycznia 2023
cena nie zawiera biletów lotniczych, ubezpieczenia podróżnego oraz transportu z lotniska.

Gwarancją miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 240 euro po dokonaniu zapisu przez formularz rejestracyjny na samym dole.

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku zdarzeń losowych. Jeśli nie będzie możliwości podróżowania ze względów epidemiologicznych, termin wyjazdu zostanie przeniesiony.

Obecnie Grecja zniosła wymóg posiadania dokumentów określających status związany z COVID 19, w przypadku zmian będziemy na bieżąco informować Was o aktualizacji statusu.

ASHTANGA JOGA to opracowana w latach 40. XX wieku w Indiach dynamiczna odmiana Hatha Yogi. Istotą tej praktyki jest synchronizacja oddechu z ruchem podczas wykonywania konkretnej sekwencji pozycji – asan. To najbardziej wszechstronny trening, więc doskonały dla osób, które oczekują wyzwań fizycznych dla swoich mięśni. Efektem praktykowania Ashtanga Jogi jest oczyszczone i uzdrowione silne ciało o dobrej kondycji oraz pięknej sylwetce. Ashtanga Joga to medytacja w ruchu.

Prowadząca: Beata Darowska

Beata praktykuje Ashtanga jogę od kilkunastu lat. Doświadczona nauczycielka, uczennica Johna Scotta, od wielu lat asystuje mu na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na świecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500. Beata uczy na co dzień Ashtanga Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Kształci nowych nauczycieli Ashtanga Vinyasy Jogi. Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granicą.

ZAPISY: https://akademiaruchu.com.pl/ashtanga-joga-na-krecie-z-beata-darowska-11-18-06-2023/

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

ABC Jogi
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
ABC Jogi
ABC Jogi
Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
n
Asany - Pozycje jogi
Zapytaj eksperta
Wiktor Morgulec
joga dla początkujących

Nauczyciel jogi wg. metody B.K.S Iyegara w Centrum Joga Żoliborz w Warszawie, w którym odbywają się codzienne zajęcia oraz weekendowe warsztaty jogi.

Partnerzy Portalu