Joga na ZANZIBARZE! Kasia Bem zaprasza!
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Joga na ZANZIBARZE! Kasia Bem zaprasza! Totalny reset na rajskiej wyspie

15-25 czerwca 2022

Studencka 28 4, Warszawa

Joga na Zanzibarze to niezapomniane warsztaty jogi i medytacji połączone z  wypoczynkiem i zwiedzaniem tej rajskiej wyspy. Zanzibar to radosna wyspa oszałamiająca naturą. Ocean, białe plaże, słońce i morska bryza napełnią Cię pozytywną energią i naładują baterie na długo. Codzienna praktyka jogi i medytacji wzmocni Twoje ciało i umysł, napełni radością serce, zainspiruje duszę. Znajdziesz tu czas tylko dla siebie. Czas na doświadczanie. Bycie tu i teraz.

OSTATNIE MIEJSCA!

Wyjazd prowadzą 2 nauczycielki jogi, które znają wyspę,  co sprawia, że uczestnicy czują się zadbani i zaopiekowani. W trakcie warsztatów zaproponujemy aż 4 rodzaje JOGI: harmonijną Sivanandę, energetyzującą Vinyasa, rehabilitacyjną joga Szczęśliwy Kręgosłup głęboko regenerująca Yin Yoga, a także miniwarsztat: Joga Twarzy oraz zajęcia ODDECH I MEDYTACJA: różnorodne ćwiczenia oddechowe i wprowadzenie do medytacji, w tym techniki koherencji serca. W trakcie wyjazdu planowane są krótkie i dłuższe wycieczki na słynne plaże, do najbliższych wiosek, tak aby móc zobaczyć zanzibarskie życie, zrobić egzotyczne zakupy czy zwiedzić atrakcje Zanzibaru: zabytkowy Stone Town, Prison Island, słynny targ rybny, wytwórnie lokalnych kosmetyków, uprawy egzotycznych przypraw, etc. W cenie warsztatu jest fantastyczna całodniowa wycieczka Blue Safari.

ZAKWATEROWANIE: Piękny 4**** butikowy hotel na białej plaży nad samym oceanem z basenem i restauracją, w których odbędą się warsztaty został osobiście przez nas wybrany i sprawdzony. Wyróżnia się bajkowym położeniem na plaży, wysokim standardem, spokojnym, cichym otoczeniem, pięknym i  zadbanym ogrodem z basenem oraz miłą, pomocną obsługą. W hotelu mamy do dyspozycji taras przeznaczony do praktyki jogi, choć będziemy praktykować głównie na plaży oraz restaurację i część jadalno-wypoczynkową z widokiem na ocean. Do dyspozycji są wszelkie udogodnienia na terenie ośrodka w tym leżaki, ręczniki i parasole gratis. W pokojach jest codziennie dostępna butelkowana woda, zestawy do herbaty i kawy.

OSTATNIE MIEJSCA!

Dołącz do nas, a naładujesz swoje baterie na długie miesiace!
Jeśli chcesz otrzymać szczegółową ofertę, napisz do mnie: happy@kasiabem.com 

REZERWACJA:

1. Dokonaj wstępnej rezerwacji miejsca via mail: happy@kasiabem.com 

2. Kolejne kroki po dokonaniu wstępnej rezerwacji. Płatność w III ratach.

CENA: od 1190 US za warszat i zakwaterowanie z pysznym śniadaniem, bilet lotniczy od 2 500 zł we własnym zakresie.

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

ABC Jogi
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi