Kurs doszkalający dla nauczycieli z Beatą Darowską
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Kurs doszkalający dla nauczycieli z Beatą Darowską

11-16 października 2022

Michałowicka 13, Jagniatkow

logo: Kurs doszkalający dla nauczycieli z Beatą Darowską

W blasku jesiennego słońca i w otoczeniu majestatycznych Karkonoskich gór, odbędzie się kolejny kurs doszkalający dla nauczycieli pod okiem Beaty Darowskiej.
Wydarzenie to jest przeznaczone dla wszystkich, którzy ukończyli kurs nauczycielski na poziomie 200 godzin u Beaty Darowskiej.
Program kursu obejmuje pogłębienie praktyki własnej, naukę oraz praktykę korekt do pozycji z drugiej serii, a wszystkie zajęcia odbywają się w kameralnej grupie, w której każdy może liczyć na wsparcie i indywidualne podejście nauczyciela. W części teoretycznej warsztatów omówione zostaną ponadto zagadnienia dotyczące filozofii yogi oraz metodyki nauczania.

WAŻNE INFORMACJE
* Całkowity koszt uczestnictwa (szkolenie + zakwaterowanie z wyżywieniem) – 2250,00 zł/os.
* Codziennie odbywają się trzy zajęcia – praktyka poranna (I, II seria Ashtanga Vinyasa Yogi lub praktyka Mysore), część warsztatowa (3 godziny popołudniu) oraz wieczorna medytacja lub pranayama.
* Wyżywienie obejmuje 3 wegetariańskie posiłki dziennie.

PROWADZĄCA
Beata Darowska – praktykuje Ashtanga jogę od kilkunastu lat. Doświadczona nauczycielka, uczennica Johna Scotta, od wielu lat asystuje mu na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na świecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500.
Beata uczy na co dzień Ashtangi Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Kształci nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi.
Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granicą.

MIEJSCE
Villa Sattva to budynek przedwojennej szkoły podstawowej, który został odrestaurowany z dbałością o szczegóły. Mieści się wzdłuż potoku Wrzosówka w cichym i spokojnym Jagniątkowie. Pobyt tutaj to prawdziwy relaks i ukojenie dla duszy. Z obiektu można udać się w wyższe partie gór np. Śnieżne Kotły, a następnie granią w kierunku Śnieżki lub Szrenicy. Można również wyruszyć w niższe partie gór położone w lesie bukowo – dębowym. To tereny idealne na długie spacery, bieganie, czy jazdę rowerem. Kuchnia serwuje wyśmienite potrawy wegetariańskie oparte na naukach ajurwedy z zastosowaniem orientalnych przypraw.

Zapisy pod linkiemKurs doszkalający dla nauczycieli z Beatą Darowską | 11-16.10.2022 - Akademia Ruchu Wrocław

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

ABC Jogi
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi