Książka Tajemnice Zdrowia - Katarzyna Gwiazdowska
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Książka Tajemnice Zdrowia - Katarzyna Gwiazdowska

wtorek, 18 stycznia 2022

Ewa Majerska joga-joga.pl

Tajemnice Zdrowia - autorka Katarzyna Gwiazdowska, Wydawnictwo Biały Wiatr, Rzeszów 2021. Z pełnym przekonaniem polecamy wszystkim czytelnikom najnowszą książkę Katarzyny Gwiazdowskiej "Tajemnice Zdrowia - Sześciotygodniowy, holistyczny program regeneracji ciała, emocji, umysłu i ducha". Imponujący i zachęcający jest początek tego poradnika, gdzie na kilku stronach znajdziemy entuzjastyczne recenzje napisane przez wybitnych specjalistów medycyny tradycyjnej, integracyjnej, naturopatów i trenerów rozwoju osobistego.

 

Książka powstała na bazie osobistych doświadczeń autorki, oraz bogatej wiedzy, którą zdobywała przez szereg lat nauki, na wileu kursach przebytych w Polsce  i na  świecie.

Autorka w swiej pracy opiera się także na wynikach najnowszych badań naukowych  i literaturze z zakresu psychologii, psychoterapii, dietetyki, epigenetyki oraz najstarszej medycyny świata - ajurwedy.

Jeśli chcemy w niespełna sześć tygodni zregenerować w pełni organizm na wielu poziomach, to po przeczytaniu tej książki, jedyne co musimy zrobić to " przypilnować " naszą silną wolę i wtrwałość, aby zasady te krok po kroku wdrażać systematycznie w rutynę dnia codzienniego. Wszystkie "narzędzia" do tego procesu dostajemy od autorki gotowe,  przedstawione w przekonujący,  przystępny i rzeczowy sposób.

6 tygodni zmiany  i 6 rozdziałów niniejszej książki,  a w każdym z rozdziałów szczegółowo omówiony i rozpisany jeden problem, praktyczne recepty jego wyeliminowania zaplanowane na każdy dzień i konkretne zadania do wykonania.

Poradnik zawieranastępujące  rozdziały:

  • Tydzień 1. Poradź sobie ze stresem
  • Tydzień 2. Zmień przekonania
  • Tydzień 3. Uwolnij emocje
  • Tydzień 4. Oczyść ciało
  • Tydzień 5. Skomponuj zdrową zbilansowaną dietę
  • Tydzień 6. Podtrzymuj zdrowe nawyki

 

To co odróżnia ten poradnik od innych obecnych na rynku to rekomendacja metody "małych kroków" zaczerpniętej z filozofii  „Kaizen” (jap. „ciągła poprawa, dobra zmiana”). Polega ona na podzieleniu na mniejsze etapy drogi do wyznaczonego celu, która po tym podzielaniu sprawia mniej trudności w realizacji.

Jak wiemy - najskuteczniejsze są proste rozwiązania,  a to co nam przeszkadza w ich wdrażaniu w życie to brak konsekwencji w działaniu, wytrwałości i silnej woli.

6 tygodni  - to nie długo,spróbuj, wytrwaj, poczuj efekty, ciesz się zdrowiem i dobrym samopoczuciem . Z książką "Tajemnice Zdrowia " możesz tego dokonać!

Serdecznie polecamy !

O autorce:
Katarzyna Gwiazdowska – specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem, zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Psycholog, psychodietetyk, dyplomowana trenerka detoksu Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka INTRA, certyfikowana nauczycielka metody Soul Body Fusion®. Interesuje się różnymi metodami oczyszczania i przywracania naturalnej harmonii organizmu.
Prowadzi m.in. detoksy holistyczne, warsztaty z zakresu psychodietetyki, profilaktyki stresu, rozwoju osobistego, kręgi kobiet, kursy praktyka i nauczyciela Soul Body Fusion®, sesje jogi i medytacji oraz udziela indywidualnych konsultacji.

Ksiązka do kupienia TUTAJ

Wyszukiwarka Szkół Jogi

Zdrowie
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie