Nasz Patronat! Ajurweda Summit 2022
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Nasz Patronat! Ajurweda Summit 2022

wtorek, 10 maja 2022

Jak skorzystać z Ajurwedy w praktyce? Dowiesz się podczas Ajurweda Summit 2022. Trzecia edycja największej konferencji online poświęconej Ajurwedzie w Polsce rozpocznie się już w 21 maja. W konferencji wezmą udział światowej sławy eksperci Ajurwedy oraz praktycy Ajurwedy z Polski. Wydarzenie odbywa się w przystępnej i zrozumiałej formie rozmów z najwybitniejszymi ludźmi działającymi na polu Ajurwedy. W dotychczasowych edycjach wzięło udział blisko 6500 osób.

7 dni konferencji będą przepełnione rozmowami, prezentacjami i wystąpieniami, w trakcie których swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się 28 wybitnych ekspertów z Polski i zagranicy, m.in. Yogi Cameron, znany w Polsce z programu telewizyjnego „Model i guru”, autor kilku książek, Dr Suhas Khirsagar, autor książki „Naturalny rytm dobowy”, Dr John Douillard, twórca portalu lifespac.com, Cate Stillman, twórczyni portalu yogahealer.com, autorka książki „Ajurweda. 10 kluczowych nawyków...", Dr Partap Chauhan, założyciel Jiva Ayurveda, mający duże zasługi w popularyzowaniu Ajurwedy w Polsce i na świecie, Dr Dilbag Jindal z żoną Radhą, lekarze ajurwedyjscy którzy od trzech lat wspierają Polaków swoją wiedzą i doświadczeniem, Michael Mastro z żoną Robin, jeden z najwybitniejszych nauczycieli Vastu - architektury wedyjskiej oraz wiele czołowych nazwisk ze świata Ajurwedy w Polsce.

„Chcemy przybliżyć Ajurwedę w Polsce, ponieważ wierzymy, że Ajurweda jest jak latarnia morska – wyznacza odpowiedni kierunek do życia w zdrowiu i dobrostanie. Zależy nam, aby coraz więcej osób mogło sięgnąć do starej i sprawdzonej Ajurwedy, znaleźć w niej oparcie i pewność oraz posłuchać o niej ludzkim głosem, pełnym empatii dla naszych możliwości i ograniczeń” – wyjaśnia organizatorka Maria Nowak-Szabat, psycholożka, nauczycielka Ajurwedy i założycielka Agni Ajurweda.

Summit nie tylko dla zaawansowanych

Summit przybliża Ajurwedę laikom, a także poszerza wiedzę na temat poprawy zdrowia, samopoczucia i żywienia. Jest wydarzeniem, podczas którego możemy spojrzeć na Ajurwedę z lotu ptaka.

„Ajurweda Summit to nie wiedza tylko dla wtajemniczonych. Przedstawiamy ją w sposób współczesny, przystępny dla osoby, która ma małą wiedzę na ten temat i pragnie poprawić swoje zdrowie i jakość życia. Zadbaliśmy również o to, aby był dostęp do nagranych wywiadów oraz zostały przetłumaczone w języku polskim rozmowy z ekspertami z zagranicy” – wyjaśnia Maria Nowak- Szabat.

W trakcie 7 dni odbędą się spotkania z ekspertami poświęcone różnorodnym tematom, m.in.:

  • Niepokój i depresja z perspektywy Ajurwedy. Zalecenia.
  • Odporność według Ajurwedy - ciało, umysł i dusza
  • Ajurwedyjskie kamienie milowe w rozwoju dziecka
  • Na czym polega konsultacja z Vastu - architektury wedyjskiej?
  • O pielęgnacji i olejowaniu w Ajurwedzie
  • Masaż punktów marma poprawiających działanie układu trawiennego i zdrowie skóry.
  • Czym jest Sattwa i jak z niej czerpać w codziennym życiu?
  • Kierunki rozwoju Ajurwedy we współczesnym świecie

Do uczestnictwa w Summit Ajurweda są zaproszone osoby, które chcą poprawić stan swojego zdrowia, szukają wiedzy, która daje schronienie w czasie przemiany, chcą odnaleźć spokój, radość i harmonię, szukają inspiracji, jak zadbać o siebie i swoich bliskich. Zaproszeni są wszyscy, którzy interesują się zdrowiem, psychologią, jogą czy medytacją.

 

Sprawdź, jak możesz skorzystać z Ajurwedy

„Celem Agni Ajurweda jest pokazanie, jak możemy holistycznie zadbać o swoje zdrowie i dobrostan psychiczny i fizyczny. Zależy nam, aby Ajurweda była zrozumiała i dostępna, aby można było cieszyć się zdrowiem w życiu prywatnym i zawodowym” – podsumowuje organizatorka Maria Nowak-Szabat.

Trwają zapisy. Więcej informacji na stronie:

www.kurs.agni-ajurweda.pl/ajurweda_summit_2022

***

Agni Ajurweda to miejsce założone przez Marię Nowak – Szabat i Michała Szabat, gdzie można holistycznie zadbać o swoje zdrowie i dobrostan psychiczny i fizyczny. Agni Ajurweda wprowadza w świat Ajurwedy oraz pokazuje w zrozumiały i dostępny sposób, jak czerpać
z Ajurwedy, aby cieszyć się zdrowiem w życiu prywatnym i zawodowym.

Więcej informacji:

Strona www - https://agni-ajurweda.pl/
Podcast - https://agni-ajurweda.pl/podcast/
Facebook - https://www.facebook.com/agniwkuchni/
Instagram - https://www.instagram.com/agni_ajurweda/
Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCcSqYqytipnFSqgzu9CqcCw

Wyszukiwarka Szkół Jogi

Zdrowie
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie