Nasz Patronat! Targi Ezoteryczne Warszawa, 9-10 marca ,ul. Bracka
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Nasz Patronat! Targi Ezoteryczne Warszawa, 9-10 marca ,ul. Bracka 25

czwartek, 29 lutego 2024

PRZYJDŹ CIEKAWY – WYJDŹ ZAINSPIROWANY! MEDYCYNA NATURALNA CIAŁO, UMYSŁ I DUSZA Szukasz pozytywnej energii, równowagi psychofizycznej, harmonii, sposobów na naturalne terapie zdrowotne i dobrego, ogólnego samopoczucia? Może jesteś ciekawy jakie holistyczne rozwiązania mają ludzie pełni serca, chętnie wspierający, o podobnym umyśle do Twojego?

 

PRZYJDŹ CIEKAWY – WYJDŹ ZAINSPIROWANY!

MEDYCYNA NATURALNA

CIAŁO, UMYSŁ I DUSZA

Szukasz pozytywnej energii, równowagi psychofizycznej, harmonii, sposobów na naturalne terapie zdrowotne i dobrego, ogólnego samopoczucia?

Może jesteś ciekawy jakie holistyczne rozwiązania mają ludzie pełni serca, chętnie wspierający, o podobnym umyśle do Twojego?

Weź udział w www.targiEZOTERYCZNE.pl – spotkaj ciekawych wystawców prezentujących produkty i usługi na rzecz dobrego samopoczucia i zdrowia; zarówno psychicznego jak i piękna fizycznego. Naturalne kosmetyki, organiczne zioła, terapie zdrowotne; niekonwencjonalne odnowy biologiczne i regeneracje energetyczne, wróżby, suplementy...

Zobacz, wypróbuj i kup wyjątkowe produkty i prezenty; w tym m.in. biżuterię, , kryształy, kamienie, świece, oleje, muzykę, książki, upominki, kursy edukacyjne, zabiegi na ciało i wiele, wiele więcej!

Przeżyj metafizyczne chwile z duchowymi przewodnikami z m.in.; coachami, dietetykami, hipnoterapeutami, uzdrowicielami, wizjonerami, wróżami, tarocistami, numerologami, bioenergoterapeutami, radiestetami, nauczycielami Yogi, Reiki…

Obudź w sobie Szósty Zmysł poprzez info - rozrywkę i rozkosz pozostałych pięciu zmysłów. Od pysznego smaku, po dotyk masażu leczniczego; od słuchania muzyki na żywo i kąpieli uzdrawiających dźwiękiem do zapachu aromaterapii i olejków eterycznych.

Ucz się i zdobywaj wiedzę od profesjonalnych wystawców. Spróbuj odprężyć swoje ciało i umysł. Weź udział w niecodziennych, edukacyjnych wykładach, koncertach i warsztatach.

Pozwól nam pokazać to wszystko w dwa inspirujące dni!

W naszej własnej świadomości wierzymy, że jesteśmy bardziej podobni niż różni, i że wspierając holistyczne podejście do życie i pełną pozytywnej energii społeczność - intuicyjnie walczymy o lepszą przyszłość dla naszej planety i dążymy do globalnej jedności.

 

👉KIEDY SIĘ WIDZIMY ?

WARSZAWA

9-10 MARCA 2024 - w samym sercu Warszawy, w zabytkowych przestrzeniach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25, Warszawa (Plac Pięciu Rogów) Zbierzemy Was w ekscytującą ezoteryczną podróż !!!

ŁÓDŹ

16-17 MARCA 2024 - w EC1 Łódź - Miasto Kultury HALA MASZYN, w zabytkowych przestrzeniach zespołu obiektów nieczynnej łódzkiej elektrowni. Całość utrzymana w zachowanym po przeprowadzeniu prac konserwatorskich ul. Targowa 1/3, Łódź

👉W JAKICH GODZINACH ?

Sobota 11:00-18:00

Niedziela 10:00-18:00

https://www.facebook.com/TargiEzoterycznePL

https://www.instagram.com/targiezoteryczne.pl/

KUP BILET ONLINE – NIE STÓJ W KOLEJKACH !!!

www.targiEZOTERYCZNE.pl


 

Wyszukiwarka Szkół Jogi

Zdrowie
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie