Sensowne wakacje - cz III, "Babskie Lato" czyli aktywne wakacje z Akademią Kobiet Sukcesu
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Sensowne wakacje - cz III, "Babskie Lato" czyli aktywne wakacje z Akademią Kobiet Sukcesu

czwartek, 29 lipca 2010

Lato to nie czas na nudę! Od 16 lipca do 24 września 2010 trwa wakacyjny festiwal inspirujących aktywności "Babskie Lato" organizowany przez Akademię Kobiet Sukcesu. Dla wszystkich kobiet chcących spędzić wakacje aktywnie, w miłym towarzystwie i z dbałością o własny rozwój osobisty, przygotowaliśmy moc atrakcji i różnorodnych sposobów na twórcze spędzenie wolnego czasu, między innymi:

  • Warsztaty rozwoju osobistego - m.in.: "Żyję w harmonii, jestem szczęśliwa", "Spotkania ze sobą przy garach" z Dorotą Biały (warsztaty psychologiczno-kulinarne redaktorki Zwierciadła) i już wkrótce także warsztaty z Babską Dżunglą (m.in. "Kreatywne podejście do zmiany", "Ja - czyli moja najlepsza przyjaciółka", "Rzeka rzeczy - rzecz o dawaniu i przyjmowaniu")
  • "Dni Piękna i Zmysłowej Kobiecości" - w programie m.in. warsztat tantra jogi
  • "Twórczość jest Kobietą" - cykl warsztatów artystycznych i twórczych artystyczne (m.in. kreatywne pisanie, trening twórczości, niezwykły warsztat malowania ikon, itp)
  • English Summer with London Bridge (spotkania z kulturą i językiem angielskim - “Business Fridays" i “Lifestyle Saturdays")
  • "Biznes przy Kawie" - cykl szkoleń dla osób chcących założyć firmę we współpracy z i coffee

Na wszystkie uczestniczki Babskiego Lata czekają dodatkowe atrakcje takie jak: konkurs literacki "Moja Letnia Metamorfoza" (główną nagrodą jest warsztat "Odważ się być piękna", któremu towarzyszy profesjonalna sesja fotograficzna!) oraz możliwość bezpłatnego udziału w wyjątkowej imprezie "Pożegnanie Lata" 24 września, kiedy to nasz gość specjalny - Pani Jolanta Kwaśniewska, poprowadzi wyjątkową Lekcję Stylu, a założycielka Akademii Chodu, Bożena Łuczak, nauczy nas, jak prawidłowo chodzić na wysokich obcasach.

"Babskie Lato" to zachęta do aktywności i wyjścia z domu, możliwość poznania nowych i ciekawych ludzi, nabycia nowych kompetencji, spędzenia wolnego czasu w sposób przyjemny i kreatywny.

"Babskie Lato" to propozycja dla wszystkich kobiet, które chciałyby zadbać o własny rozwój. Koniecznie spędźcie to lato w sposób twórczy i aktywny! Babskie Lato jest właśnie dla Was! Szczegółowy program oraz regulamin zapisów dostępne są na stronie .www.kobietyisukces.pl

Organizator: Akademia Kobiet Sukcesu

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Zdrowie
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi