Happy Umysł - 21-dniowy program Mindless, Kasia Bem
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Happy Umysł - 21-dniowy program Mindless, Kasia Bem

czwartek, 14 grudnia 2023

Redakcja

Mamy ogromną przyjemność polecić naszym czytelniczkom najnowszą książkę Kasi Bem - Happy umysł, 21- dniowy program Mindless. Jest to czwarta książka tej autorki z bestsellerowego cyklu Happy. Poprzednio ukazały się Happy Detox, Happy Life i Happy Uroda. Wydawnictwo Luna, Warszawa 2023

 

Pomysł i koncepcja najnowszej książki dojrzewały w autorce od bardzo dawna i jak sama przyznaje pozycja ta jest owocem wielu lat osobistej praktyki, wielu lat nauki i analizy badań naukowych i lektur,  wielu lat uczenia innych a także obserwacji otaczającej rzeczywistości.

Dzięki temu, nie jest to kolejny poradnik egzaltowanych autorów skażonych "pseudoduchowością"  z cyklu -"Stosuj pozytywne afirmacje a Twoje życie zmieni się nie do poznania" lub też "Otwórz się na obfitość wszechświata i oczekuj dostatku" itp.

 

Jak dokładnie mamy rozumieć pojęcie Mindless?

Kasia Bem tłumaczy to jako technikę głęboko zakorzenioną w jodze i medytacji  - mniej  w umyśle, więcej w sercu. Umysł potrafi w jednej sekundzie dostarczyć nam kilka scenariuszy, które skutecznie zniechęcą do realizacji naszych głębokich marzeń i pragnień. Zrozumienie i zauważenie tego faktu, jest pierwszym krokiem do zmiany nawyków myślowych. Kolejnym krokiem jest  uruchomienia procesów neuroplastyczności mózgu, zjawiska dowiedzionego i opisanego przez wielu naukowców.

Niestety nie możemy "zadzwonić"  do naszej głowy i poprosić aby "dała nam trochę spokoju" - ale możemy przy odrobinie samodyscypliny i przyjemnej pracy z technikami jogi i medytacji nauczyć się codziennie doświadczać spokoju i szczęścia.

 

 

Gorąco polecamy lekturę ksiązki Happy Umysł a także wdrożenie 21- dniowego programu Mindless. Jest to rzetelna, mądra i poważnie traktująca czytelnika książka, która przypomina o ogromnym potencjale naszego wnętrza.

 

Kasia Bem – nauczycielka jogi, oddechu i medytacji. Autorka bestsellerowych książek Happy Life, Happy Detoks i Happy uroda. Swoją wiedzą i doświadczeniem od lat inspiruje tysiące osób do zmiany nawyków i harmonijnego życia w równowadze. Od lat prowadzi warsztaty wyjazdowe oraz bezpłatne wykłady i medytacje, szkoli firmy w zakresie dobrostanu ciała i umysłu, występuje na imprezach rozwojowych i w mediach jako ekspert.

Redakcja

Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Styl Życia
Polecamy
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie