Jaki Nett (USA) w Polsce! 2024: 2-dniowy Konwent stacjonarny, Wa
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Jaki Nett (USA) w Polsce! 2024: 2-dniowy Konwent stacjonarny, Warszawa 13-14 kwietnia

poniedziałek, 19 lutego 2024

Zapraszamy na 2-dniowy Międzynarodowy Konwent Jogi w Warszawie , 13-14. 04.2024. Na zaproszenie firmy Joga-Joga.pl przyjeżdża do Polski Gość Specjalny - Jaki Nett (USA), dyplomowana nauczycielka jogi w tradycji B.K.S. Iyengara z ponad 40-letnim doświadczeniem, posiada stopień Senior I. Do udziału w Konwencie zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Miejsce: Konwent stacjonarny - Warszawa Hala Sportowa ul. Braci Załuskich 1

  

UWAGA! ZMIANA ADRESU KONWENTU

UL. PRZASNYSKA 6 B, KLATKA B, PIERWSZE PIĘTRO 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

 

Zapraszamy do udziału w Konwencie:

ANATOMIA JOGI - KOREKTA ZŁYCH NAWYKÓW

Podzcas Konwentu nauczycmy się prawidłowych ruchów i prawidłowego wykonywania asan. Sprawdzimy czy nasza praktyka jest sensowna i czy nawykowo nie powielamy starych błędów. Nauczymy się zwracać uwagę na te aspekty w praktyce, które mają głęboki sens anatomiczny. Jaki Nett poprowadzi nas w świadomej, rozumnej i uważnej praktyce z poszanowaniem naszych możiwości i ewentualnych ograniczeń w ciele. 

Podczas Konwentu zajęcia dodatkowe poprowadzą nauczyciele  towarzyszący, Hania Onifade,  Janusz Dąbrowski  Wiktor Morgulec i Michał Kudzia. Będą oni także asystować i służyć uczestnikom wszelką pomocą w czasie warsztatu z Jaki Nett.  

 

PLAN KONWENTU


SOBOTA 13 Kwietnia
10.00-13.00 - Jaki Nett - Joga Iyengara
13.00-16.30- Przerwa
16.30 - 19.00 - Jaki Nett - Joga Iyengara
19.30 - Wspólna kolacja z Jaki Nett (rezerwacja)

 

NIEDZIELA 14 Kwietnia
9.00-12.00 Jaki Nett Joga Iyengara
12.00-14.30- Przerwa
14.30 - 17.30 - Jaki Nett - Joga Iyengara

 Zapewniamy obecność tłumacza języka angielskiego.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

 

Jaki Nett praktykuje jogę od ponad 40 lat. Od 1987 roku regularnie odwiedza Punę praktykując pod okiem rodziny Iyengarów od 2 do 5 miesięcy każdego roku. Jest nauczycielką stopnia Senior I.

Autorka książki "Crack in the mask" (Pęknięcie w masce) będącej podręcznikiem ćwiczeń wzmacniających mięśnie dna miednicy. Opracowała unikalną metodę "Felt Sense" będącą rozwiązaniem problemów kobiecych związanych z nietrzymaniem moczu. Jest ekspertką do spraw kobiecych magazynu Yoga Journal.

Studiowała architekturę wnętrz, aktorstwo, modeling i psychologię. Obecnie wykłada "Psychologię tożsamości" i "Wprowadzenie do psychologii" w Santa Rosa Jr College w Kalifornii. Razem z mężem prowadzi szkołę jogi w Kalifornii.

 

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

CENNIK

 UDZIAŁU W KONWENCIE w Warszawie Stacjonarnie - 12 godzin warsztatów -

Cena:  799 zł

Zapewniamy możliwość noclegu w pobliskiej szkole Joga Zoliborz na sali do jogi (koszt  50 zł) 

ZNIŻKI: 

Posiadam Srebrną Kartę - przysługuje mi 10% rabatu
Uczęszczam do szkoły Joga Żoliborz - przysługuje mi 10% rabatu|
Udział w poprzednich konwencjach organizowanych przez Joga-joga.pl -10% rabatu
Ukończyłam(em) Kurs Nauczycielski Jogi Integralnej IIYI - cena specjalna 350 zł
Dyplomowani nauczyciele jogi RYT RYS IIYA PSJI 499 zł
 

MIEJSCE:

Hala Sportowa ul. Braci Zaluskich 1, WARSZAWA 

 

Kontakt do organizatorów:

redakcja@joga-joga.pl

tel. 534 923 923, 666 923 999

ZAPRASZAMY!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

 

 

"Warsztaty z Jaki Nett bardzo mi się podobały. Było to moje pierwsze z Nią zetknięcie i przyznam , że zauroczyła mnie swoją kobiecością i sposobem prowadzenia jogi. Jako nauczycielka jest w pełni profesjonalna. Lekcja wygięć do tyłu była dla mnie super. Uważam, że świetnie przygotowała w niej sekwencję asan. Poza tym odpowiadał mi spokojny sposób prowadzenia przez nią całego warsztatu.

Felt sense - metoda też bardzo ciekawa i dla nas kobiet niezwykle przydatna. Poprowadzona urokliwie, w stylu amerykańskim, widać, że wywodzi się z innej kultury.
A poza tym Jaki emanuje cudną kobiecością. Jest przepiękną wizytówką jogi."

Asia Błajet :)

 

 

"Fantastyczna okazja, aby zobaczyć jak inni podchodzą do jogi - myśmy w Polsce trochę za bardzo potraktowali jogę jako naukę - a Jaki Nett przypomniała, że joga to coś naturalnego, mówiła m.in. "Don’t get too intellectual, do it naturally"."Hania Szarpak

 

"Warsztaty z Jaki Nett - joga i życie z uśmiechem na ustach.
Na warsztat z Jaki Nett przyjechałam z dużą ciekawością i pewną dozą sceptycyzmu. Z prostego powodu - Jaki jest nauczycielką amerykańską, a jak doświadczyłam tego sama w podróży po USA i pracy w Kalifornii, Amerykanie są często bardzo powierzchowni, ślizgają się po powierzchni zjawisk rzadko dotykając prawdziwej głębi. A więc joga po amerykańsku? Czy to będzie dobre?
Jaki Nett rozwiała moje obawy już w ciągu pierwszych zajęć felt sense, a każda następna sesja jogi i felt sense tylko potwierdzała fakt, że jest to wspaniała nauczycielka, fachowiec w przedstawianym temacie, a jednocześnie niesamowicie pogodna i ciekawa osobowość.
Zajęcia felt sense, dotyczące tematów intymnych i dla wielu kobiet bardzo trudnych Jaki poprowadziła z niesamowitą otwartością - opowieści o jej własnych doświadczeniach z problemami kobiecymi połączone z wieloma sympatycznymi żartami sprawiły, że nikt nie wstydził się zadawania pytań i zgłaszania wątpliwości. Dzięki temu zajęcia nie były wykładem, ale żywym dialogiem, pięknym dialogiem na tematy, które w naszym katolickim kraju niestety często są tabu. Praktyczne przykłady na szkielecie o imieniu Czesław i uczestniczkach warsztatu świetnie obrazowały omawiane problemy.
Zajęcia jogi były przemyślane, dosyć intensywne i bardzo energetyzujące."

Ewa Strzemecka

 

 

Organizatorzy Konwentu

 

Kontakt do organizatorów:

redakcja@joga-joga.pl

tel. 534 923 923, 666 923 999

 

 

Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Styl Życia
Polecamy
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie