Otwarcie Fabryki Energii we Wrocławiu. 15.X.2010. Relacja.
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Otwarcie Fabryki Energii we Wrocławiu. 15.X.2010. Relacja.

środa, 27 października 2010

Aneta Magda, Joanna Żamojta

Dzieci podobno muszą dorosłym długo wyjaśniać rzeczy oczywiste - jak zauważył Antonie Se Saint-Exupery. Niestety, to prawda. Podczas jednego z warsztatów jogicznych zatrzymaliśmy biegnącego chłopca, uczestnika warsztatów, pytając o to, czym jest joga. Wzruszył ramionami obruszając się, że pytamy o rzecz oczywistą - "jest przecież fabryką energii, to jasne jak słońce". Itak już zostanie: Szkoła Jogi Surya Namaskar zmienia się w Fabrykę Energii - Centrum Jogi Wrocław.

15 października wrocławscy wielbiciele Jogi, spotkali się przy ul. Św. Antoniego 2/4 by świętować nie tylko zmianę nazwy naszej szkoły, ale również pojawienie się nowego miejsca na mapie Wrocławia - Fabryki Energii ( dawnej Szkoły Jogi Surya Namaskar) . By uczcić z nami ten wyjątkowy dzień, w Fabryce Energii pojawiło się ponad pięćdziesiąt osób.

Świąteczny charakter tego dnia podkreślał fakt darmowych zajęć dla wszystkich chętnych do wspólnej praktyki Jogi.

Wieczór rozpoczęliśmy krótkim wprowadzeniem i rozmowami na temat przyszłości placówki na ul. św. Antoniego, po czym ruszyliśmy do przepięknej i imponującej sali ćwiczeń, by na własnej skórze doświadczyć dobroczynnego działania Jogi.

Blok ćwiczeń rozpoczął się godzinnymi zajęciami dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z Jogą - zwieńczony poczęstunkiem, złożonym z wszelkiej maści ciast i chlebów domowej roboty.

O godzinie 19 rozpoczęły się (również godzinne) zajęcia dla "wtajemniczonych". Po wyciszającej podróży w głąb asan, wszystkim ćwiczącym pozostało już tylko wygodnie rozłożyć się na przepastnej kanapie, pozwolić sobie na relaks i pogrążyć się w rozmowie - oczywiście na temat Jogi!

Prowadzący zajęcia chętnie udzielali odpowiedzi na każde z zadanych pytań, a całej reszcie osób , która została by chłonąć atmosferę tego miejsca, udzieliła się iście rodzinna atmosfera.

Wkrótce kolejne niesamowite spotkania w Fabryce Energii - Centrum Jogi Wrocław. Doświadczaj wraz z nami !

Aneta Magda i Joanna Żamojta

Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
ul. Św. Antoniego 2/4, II p. brama A
www.fabrykaenergii.pl
tel: 505-845-545

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

ABC Jogi
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi