OSTATNIE MIEJSCA - Narty z jogą w Alpach kwiecień 2019, SKI PASS w cenie!
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

OSTATNIE MIEJSCA - Narty z jogą w Alpach kwiecień 2019, SKI PASS w cenie!

piątek, 22 marca 2019

Zapraszamy na kwietniowy wyjazd z jogą do Włoch. Termin 6-13 kwietnia 2019. Na jogę zapraszają Wiktor Morgulec - Joga Iyengara i Włodek Łagodzki - Maha Joga.

ZAPISY

Ośrodek narciarski Maso Corto mieści się na wysokości 2011 - 3212 m n.p.m. i posiada ponad 35 km dobrze przygotowanych tras zjazdowych. Wszystkie obsługiwane są przez 12 nowoczesnych wyciągów narciarskich. Cały region doliny Val Senales spoczywa u stóp lodowca Hochjoch o wysokości 3280 m n.p.m. Warto dodać, że w Maso Corto corocznie organizowane są Dni Polskie. Mówi się, że Maso Corto to druga zimowa stolica Polski. Gościnni mieszkańcy, rewelacyjna kuchnia i świetne warunki narciarskie pozwalają turystom korzystać z całego wachlarza atrakcji.

JOGA 2 × DZIENNIE + ĆWICZENIA ODDECHOWE

Zajęcia jogi będą odbywać się dwa razy dziennie: rano energetyzujące ćwiczenia przygotowujące do wyjścia na stok, po południu joga regeneracyjna.

Włodek Łagodzki - Maha joga

MAHA JOGA to radosna i odmładzająca forma ćwiczeń. Polega na rozwijaniu sprawności psychofizycznej w harmonii z oddechem. Skupienie na świadomym odczuwaniu (propriocepcja) wyzwala lekkość, miękkość i płynność w ruchu oraz ułożeniu ciała. Skutkiem jest rozwój siły i gibkości oraz stan głębokiego odprężenia i wyciszenia. Osiąga się to poprzez specjalnie wykonywane: ćwiczenia dynamiczne, pozycje statyczne, płynne sekwencje pozycji zgrane z oddechem i bezdechem.

Wiktor Morgulec - Joga Iyengara, zajęcia oddechowe

Bezpieczne i precyzyjnie opracowane asany wzmacniające i rozciągające ciało, regenerujące, poprawiające koncentrację, relaksujące.Szczegółowo opracowane pozycje leczą różne dolegliwości prowadząc ćwiczącego ku pełnemu zdrowiu.

Metoda oddechowa Butejki -oparta na badaniach naukowych oraz doświadczeniach jogicznych praca z oddechem, polegająca na hipowentylacj (czyli oddychaniu mniej niż normalnie) i zwiększającej natlenienie tkanek i narządów. Redukuje stres, podnosi poziom energii i pozwala bardziej świadomie i spokojnie żyć.

Zamieszkamy w ośrodku Top Residence Kurz. Ośrodek oferuje apartamenty od 1 do 4 osób. Każdy apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Dogodna, centralna lokalizacja pozwala odpocząć od samochodu i miejskiego zgiełku, ponieważ restauracje, bary, szkoła narciarska, sklep i inne usługi są na wyciągnięcie ręki. Tylko dwie minuty spaceru dzielą od tras narciarskich oraz stacji kolejki linowej, która zaledwie w 6 minut zabierze Państwa na wysokość 3 212 m npm., gdzie czeka ponad 40 kilometrów tras narciarskich i unikatowy lodowcowy krajobraz!

REZERWACJA MIEJSCA
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Styl Życia
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi