Joga Festiwal. VII Górski Maraton Jogi w Wierchomli 18-25 SIERPNIA 2019! Dołącz do nas!
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Joga Festiwal. VII Górski Maraton Jogi w Wierchomli 18-25 SIERPNIA 2019! Dołącz do nas!

poniedziałek, 1 lipca 2019

W tym roku Joga Festiwal będzie trwał aż 7 dni! Hasło tegorocznego Festiwalu - Joga ponad podziałami ! Przez cały tydzień planujemy ćwiczyć wzmacniającą i uzdrawiającą ducha i ciało jogę oraz spotykać się nie tylko z ekspertami zdrowego trybu życia, lecz także z ludźmi myślącymi i żyjącymi tak jak MY. Będzie to tydzień inspiracji, poszukiwań nowych pomysłów i zdobywania wiedzy, tydzień wypełniony pozytywną energią i wyciszającym odpoczynkiem. Tradycyjnie Festiwal zakończy się Górskim Maratonem Jogi, który organizujemy już po raz siódmy.

ZOBACZ STRONĘ WYDARZENIA: www.jogafestiwal.pl

Zapisz się już dziś !TUTAJ

7 DNI - JUŻ OD 1400 ZŁ

TYDZIEŃ SPOTKAŃ ZE ZNAKOMITYMI GOŚĆMI

W tym roku ambasadorami wydarzenia są: Katarzyna Enerlich, Wiktor Morgulec, Olga Szemley, Żaneta Geltz oraz dr Marzanna Radziszewska-Konopka, którzy zapraszają podczas Festiwalu na fantastyczne wykłady, warsztaty oraz indywidualne spotkania.

dr Marzanna Radziszewska-Konopka

Lekarz ze specjalizacją z laryngologii i audiologii. Ukończyła studia w 1986 roku. W roku 2003 uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Od dziewięciu lat zgłębia i praktykuje wiedzę z zakresu Totalnej Biologii i stale fascynuje się efektami zdrowotnymi, jakie można osiągnąć po dotarciu do konfliktu wywołującego chorobę.

Wiktor Morgulec

Dyplomowany nauczyciel jogi wg B.K.S. Iyengara, współzałożyciel Centrum Joga Żoliborz, Akademii Asan oraz największego i najstarszego portalu internetowego o jodze joga-joga.pl. Autor pierwszego w Polsce multimedialnego podręcznika do nauki jogi "Joga DVD dla początkujących START" oraz książki "Joga dla początkujących w formule ruch-oddech-relaks".

Katarzyna Enerlich

Pisarka i nauczyciel jogi. Pasjonatka naturalnych kosmetyków. Jej powieści i poradniki przesycone są zapachem ziół, domową alchemią, harmonią z Naturą i powolnym życiem na prowincji. Prowadzi własną szkołę Babę Jogę i organizuje warsztaty jogi, zielarskie i kosmetyczne. Zajęcia jogi prowadzi według własnego programu, z naciskiem na wzmacnianie mięśni i niwelowania skutków współczesnego stylu życia.

Żaneta Geltz

Redaktor naczelna pism HIPOALERGICZNI i HAPPY EVOLUTION. Założyła organizację HAPPY EVOLUTION GLOBAL ASSOCIATION, która kształci tysiące widzów podczas licznych wydarzeń w Polsce i na świecie. Wraz z zespołem naukowców, lekarzy i przedstawicieli mediów promuje połączenie medycyny akademickiej i funkcjonalnej, zachęcając do zmniejszenia spożycia mięsa, podnoszenia świadomości ekologicznej produkcji, uznawania certyfikacji ekologicznej i rozwoju osobistego, jako sposobów na budowanie lepszej jakości relacji między ludźmi a naszą planetą.

Olga Szemley - Godineau

Twórczyni Yogattractive®, holistycznej metody rewitalizacji twarzy, ekspert anti-agingu oraz jogi hormonalnej. Dyplomowany instruktor Bikram i Hatha jogi wyższego stopnia Yoga Alliance 500, artystka i podróżniczka. Badała rytuały pielęgnacyjne kobiet przez dwanaście lat na czterech kontynentach.Olga podróżuje teraz po Polsce propagując naturę, zdrowie i holistyczne podejście do kobiecego piękna oraz publikuje artykuły w licznych pismach kobiecych i o profilu zdrowotnym.

Zapisz się już dziś !TUTAJ

7 DNI - JUŻ OD 1400 ZŁ

ZAJĘCIA JOGI PODCZAS FESTIWALU

Nie bój się, że nie podołasz!

Festiwal Jogi organizujemy z myślą o wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jogą, oraz o tych, którzy praktykują ją już od dawna. Ćwiczenia jogi wzmacniają ciało, regulują oddech, poprawiają koncentrację i uwalniają od stresu. Joga Festiwal w Wierchomli to jedyne wydarzenie w Polsce, gdzie będziesz mógł ćwiczyć pod okiem najlepszych i najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi w kraju. W tym roku zaplanowaliśmy:

120 GODZIN PRAKTYKI

15 NAUCZYCIELI I WYKŁADOWCÓW

10 RODZAJÓW JOGI

3 POZIOMY ZAAWANSOWANIA DO WYBORU

Zajęcia jogi poprowadzą:

Wiktor Morgulec - Joga Iyengara
Katarzyna Enerlich - Joga Funkcjonalna
Agnieszka Lasota - Joga Dla Dzieci
Michał Kudzia - Vinyasa Joga,Ashtanga Joga
Hanna Gryzińska - Joga hormonalna, Joga Kręgosłupa
Katarzyna Marcinkowska - Yin Joga, Vinyasa Joga
Włodek Łagodzki - Maha Joga, Joga Klasyczna.

Warsztaty Oddechowe Metodą Butejki

Metoda oparta na badaniach naukowych oraz doświadczeniach jogicznych pracy z oddechem, polegająca na hipowentylacj (czyli oddychaniu "mniej niż normalnie") zwiększającej natlenienie tkanek i narządów. Technika ta redukuje stres, podnosi poziom energii i pozwala bardziej świadomie i spokojnie żyć. Zwiększa koncentrację i pomaga pełniej doświadczyć stanu medytacyjnego na co dzień. Pomaga w radzeniu sobie z m.in. z astmą, atakami paniki, chrapaniem, bezdechami sennymi i podwyższonym ciśnieniem.

Prowadząca:

Anna Ryczek

Mgr psychologii, nauczycielka jogi, instruktorka metody Butejki. W 2012 roku ukończyła kurs instruktorski jogi, a rok później poznała prace doktora Butejko, które stanowią pomost pomiędzy tradycyjną jogą a naukowym podejściem do zdrowego oddychania. Tłumaczka i wydawcą pierwszych książek na temat metody Butejki w Polsce pt. "Zamknij usta", "Spokojny oddech, spokojny umysł" oraz “Jak oddychać, aby być zdrowym" P. McKeown. Członek BPI- Buteyko Professionals International. Organizatorka kursów instruktorskich metody Butejki.

Zapisz się już dziś!TUTAJ

7 DNI - JUŻ OD 1400 ZŁ

Ponadto w programie Yoga Festiwalu między innymi:

YOGATTRACTIVE- pokaz naturalnego anti-agingu twarzy - poprowadzi autorka metody Olga Szemley

KWADRANS DLA ZIEMI - 15 minut, które zmienia życie i przyszłość planety - poprowadzi Żaneta Geltz, redaktor naczelna pism HIPOALERGICZNI i HAPPY EVOLUTION

KONCERT NA GONGI I MISY TYBETAŃSKIE- poprowadzi Adam Lis

ZIELARSTWO W PRAKTYCE "Co w trawie zdrowie daje" - poprowadzi Małgorzata Polańska - Kubiak, regionalna artystka i zielarka

WARSZTAT EKO - DOM - poprowadzi Anna Pietrusza, zielarka, dyplomowana fitoterapeutka specjalizująca się w kosmetyce naturalnej

ULTRAPROSTE naturalne przekąski i napoje pachnące ziołami i przyprawami - poprowadzi Agnieszka Majewska, blogerka "Gotuje nie truje"

ŚWIADOME I ZDROWE ODŻYWIANIE - UWAŻNOŚĆ NA TALERZU" kuchnia wg 5 przemian - poprowadzi Marzena Andrzejewska, dietetyk i certyfikowany diet coach

WYTAŃCZ SIEBIEświadomość ciała poprzez taniec z elementami choreoterapii - poprowadzi Marzena Andrzejewska

ORGANICZNE ŻYCIE - rolnictwo bez pestycydów, żywność bez syntetycznej chemii - spotkania z ekorolnikami poprowadzi Żaneta Geltz

WYKŁAD Z PSYCHOBIOLOGII -poprowadzi dr Marzanna Radziszewska-Konopka, Vedica Akademia Psychobiologii

Zapisy na warsztaty tematyczne odbywają się pierwszego dnia trwania Festiwalu w godzinach otwarcia Biura Festiwalu.

BEZPŁATNA SOBOTA

24 sierpnia jest dniem OTWARTYM. Tego dnia odbędzie się VII GÓRSKI MARATON JOGI "108 POWITAŃ SŁOŃCA".

CZYM JEST GÓRSKI MARATON JOGI?

To największe w Polsce tego rodzaju wydarzenie, które ma już kilkuletnią tradycję. Polega na wykonywaniu sekwencji ćwiczeń w niezwykle malowniczej scenerii Beskidu Sądeckiego. Wspólne ćwiczenia mają za zadanie zmotywować i ułatwić sprostanie wyzwaniu, jakim jest "108 powitań słońca". Wydarzeniu towarzyszy idea zwolnienia, refleksji i zwrócenia uwagi zarówno do wewnątrz, jak i skierowanie pozytywnej intencji na zewnątrz.

W tym roku nową inicjatywą i punktem kulminacyjnym Maratonu będzie ułożenie napisu "YOGA" przez wszystkich uczestników. 😊

ZAPRASZAMY!!!

WWW.JOGAFESTIWAL.PL

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Styl Życia
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi