Wakacje z rehabilitacją i odnową biologiczną
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Wakacje z rehabilitacją i odnową biologiczną

poniedziałek, 1 lipca 2019

Wakacje to czas, kiedy możemy poświęcić trochę więcej czasu dla siebie i swojej rodziny. Świetnym pomysłem na wakacyjny wyjazd jest pobyt w górach- relaks na łonie natury, gdzie w pamięci pozostaną piękne widoki i niezapomniany klimat.

Mazowsze Medi SPA to luksusowe i kameralne miejsce usytuowane w Beskidzie Śląskim w urokliwej miejscowości Ustroń. Miejscowość oferuje sporo atrakcji dla całej rodziny: liczne trasy spacerowe, rowerowe, parki rozrywki, a także ciekawe imprezy.

Mazowsze Medi SPA to obiekt, gdzie nie sposób się nudzić. Z całą pewnością jedną z największych atrakcji jest nowoczesny basen kryty, w którym została zastosowana innowacyjna technologia oczyszczania wody - metodą Grandera wraz z jonami srebra oraz miedzi. To połączenie sprawia, że woda jest krystalicznie czysta, delikatna, miękka i dotleniona, co daje poczucie wyjątkowego komfortu podczas kąpieli.

Poza basenem Strefa Aqua dysponuje trzema rodzajami jacuzzi w tym jacuzzi Virginia- KĄPIEL W BIAŁYCH JONACH - nowe podejście do odmładzania ciała. Latem warto też skorzystać z jacuzzi zewnętrznego usytuowanego na tarasie z niezapomnianym widokiem na góry. Do dyspozycji Gości również trzy rodzaje sauny oraz Grota Solna.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. PAKIET ODNOWY BIOLOGICZNEJ w wersji ACTIV przeznaczony jest dla osób pragnących wypocząć w aktywny sposób, z kolei wersji RELAKS dla osób preferujących wypoczynek podczas relaksacyjnych i upiększających zabiegów.

Oferta TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH to połączenie elementów rehabilitacji oraz relaksu z aktywnym wypoczynkiem. Indywidualnie dobierany program rehabilitacji, najnowocześniejszy sprzęt i wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów są podstawą do poprawy ogólnej sprawności, kondycji i powrotu do zdrowia.

Więcej informacji:

www.mazowszemedispa.com

Mazowsze Medi SPA

Ustroń, ul. Stroma 6, tel. 33 857 72 71

mazowsze@mazowszemedispa.com

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Styl Życia
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi