Wyjątkowy Gość w Joga Żoliborz Warszawie! Astrolog wedyjski ARJU
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Wyjątkowy Gość w Joga Żoliborz Warszawie! Astrolog wedyjski ARJUN CHAKRABORTY z Indii

wtorek, 18 października 2022

Zapraszamy na rewelacyjny wykład o astrologii wedyjskiej, który poprowadzi Arjun Chakraborty z Kalkuty w Indiach. Joga Żoliborz Warszawa - 15.11.2022, godz.19.30 WSTĘP WOLNY. Astrologia wedyjska – znana również jako Jyotish (światło) jest zakorzeniona w indyjskich tekstach starożytnych zwanych Wedami. Wyjaśnia ruchy i pozycje planet w odniesieniu do czasu, przestrzeni oraz ich wpływu na ludzi i wszystkie inne istoty na ziemi. Tłumaczy procesy zachodzące w ciele człowieka jak i we Wszechświecie.

Astrologia Wedyjska została opracowana przez indyjskich mędrców 5 tys. lat temu. Indyjska astrologia jest ścieżką samopoznania prowadzącą do zrównoważenia naszych materialnych i duchowych potrzeb. Bardzo mocno nawiązuje do pojęć karmy i reinkarnacji. Jest nauką tłumaczącą wiele  pojęć dotyczących aspektów rozwoju duszy.

ARJUN CHAKRABORTY – urodzony w Indiach w Kalkucie. Pochodzi z rodziny bramińskiej, gdzie wiedza astrologiczna była przekazywana tradycyjną drogą z ojca na syna przez pokolenia. Z astrologią wedyjską pracuje od 1994 r. udzielając konsultacji, ucząc i prowadząc wykłady. Ma bogate doświadczenie w pracy w Europie i Indiach. Od 2007 r. odbył kilkanaście podróży ucząc i dając wykłady i konsultacje m.in. w Szwecji, Danii, na Litwie i w Polsce.

Podczas wykładu w Warszawie  Arjun Chakaraborty opowie o historii i zastosowaniu astroligii wedyjskiej.

Wykład odbedzie się 15 listopada o godznie 19.30 w szkole Joga Żoliborz w Warszawie, przy ul. Rydygiera 19.

WSTĘP WOLNY!

Ilość miejsc ograniczona - obowiązują zapisy.

 Zgłoszenia prosimy przysyłać na maila ajurweda@home.pl

 

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Zapraszamy na konsultacje indywidualne (horoskopy z astrologiczne). W trakcie konsultacji dowiesz się jak udoskonalić swoje życie duchowe, osobiste i zawodowe poprzez zastosowanie starej wedyjskiej wiedzy (w sanskrycie jyotish). Konsultacje będą się odbywały sie 16 i 17 listopada w szkole Joga Żoliborz  Zapisy: ajurweda@home.pl, 

ZAPRASZAMY -to wyjątkowa okazja spotkania z unikalnym nauczycielem!

Wyszukiwarka Szkół Jogi

Ludzie Jogi
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie