Wege energia. Moc i siła z roślin. Nowa książka Katarzyny Gubały
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Wege energia. Moc i siła z roślin. Nowa książka Katarzyny Gubały

piątek, 21 lutego 2020

Redakcja

Kolejna książka z serii po "Wege w kwadrans" i "Warzywa górą" autorstwa Katarzyny Gubały- znanej popularyzatorki diety wegetariańskiej w Polsce. Tym razem główne przesłanie książki to szereg dowodów na to, że właściwie skomponowana dieta wegetariańska daje wystarczającą siłę i moc nawet osobom bardzo aktywnym fizycznie.

Autorka obala mit jakoby dieta wege nie zaspokajała w pełni zapotrzebowania organizmu na wszystkie składniki odżywcze i i podaje szereg porad jak optymalnie dobierać produkty spożywcze i na co zwrócić szczególna uwagę. Znajdziemy tu rozdział poświęcony kompensowaniu niedoborów u osób aktywnych, porady skąd dostarczać białko i Vit 12 i informacje na temat wegańskich odżywek.

Książka opatrzona jest długim wstępem, w którym autorka w entuzjastyczny sposób motywuje czytelników do aktywnego stylu życia i do zmiany złych nawyków. W głównej części znajdziemy aż 125 przepisów, opartych na łatwo dostępnych dla każdego produktach. Przepisy są proste i szybkie w przygotowaniu - co jest ich olbrzymią zaletą. Są także niezwykle intrygujące smakowo.

To po prostu znakomita kuchnia!

Od Autorki

"Pozytywna energia to nie tylko kuchnia. To sposób życia. Zadbajmy o nasze zdrowie. Wyeliminujmy z diety śmieciowe jedzenie, alkohol, papierosy. Zacznijmy uprawiać sport. Traktujmy innych z miłością. Bo bycie wege to nie tylko tofu i soczewica na talerzu. To stan umysłu, który generuje dobro dla nas samych i daje dobrą energię też innym. Pamiętajmy o tym każdego dnia dokonując swoich małych wyborów."

Katarzyna Gubała

Wydawnictwo Helion

Gliwice 2020 r.

Książka do kupienia TUTAJWyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Kuchnia
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi