Dlaczego Ajurweda ?
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Dlaczego Ajurweda ?

środa, 15 lutego 2017

Ajurweda.pl

Ajurweda jest sztuką życia w harmonii z prawami natury. Jest systememfilozoficzno - medycznym, który w niezwykle głęboki sposób opisuje naturęczłowieka. Ajurweda jest holistycznym systemem uzdrawiania, szczegółowo omawiafizyczną budowę człowieka, funkcje umysłu oraz wagę duchowości w życiu.

Dziś żyjemy w czasach gdzie większość wartości jest zapomniana. Nasi przodkowie żyli bez leków i potrafili utrzymać zdrowie w równowadze gdyż mieli odpowiedniąwiedzę i styl życia. Teraz dzięki Ajurwedzie możemy do tego powrócić.

Jako nauka o samouzdrawianiu Ajurweda obejmuje dietę, żywienie, styl życia, ćwiczenia fizyczne, odpoczynek, relaksację, medytację, ćwiczenia oddechowe, zioła lecznicze jak też programy oczyszczania i odmładzania służące uzdrawianiu ciała umysłu i ducha.Nasze życie toczy się według wyuczonych schematów, które dostaliśmy wdzieciństwie i tylko poprzez świadomość możemy te programy zmienić jeśli niefunkcjonują prawidłowo. Wyznacznikiem prawidłowego funkcjonowania jest naszezdrowie i zadowolenie z życia.

Wspólne gotowanie posiłków ajurwedyjskich

Podstawą wszystkich aspektów życia jest zdrowie, bez niego nie możemy osiągnąćsukcesu w działaniu. Ajurweda jest źródłem wszystkich systemów uzdrawiania. Jest cudowną wiedzą, dzięki której możemy się rozwijać i pomagać światu. Wiedząc i sprawdzając na sobie, nie mamy wątpliwości jak skuteczna jest w działaniu, jak niewielką zmianą można osiągnąć ogromną poprawę jakości życia.

dr Partap Chauhan w trakcie wykładu

Ajurweda uczy tego, co jest celem ludzkiego życia, jak wieść życie pożyteczne dlasiebie i innych, jak mieć dobre relacje z ludźmi.Dlatego z wielką pasją i miłością chcemy dzielić się nią, z każdym kto jest na to gotowy. Wyedukowałyśmy przez kilka lat setki osób i wiemy, że razem możemyzmienić ten świat na lepszy.

Jeśli jesteście gotowi na taką zmianę zapoznajcie się z naszą ofertą, która zmieni Wasze życie na zawsze.

www.ajurweda.pl


Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Zdrowie
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi