Książka Antybiotyki z apteki Pana Boga Zbigniew T. Nowak
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Książka Antybiotyki z apteki Pana Boga Zbigniew T. Nowak

czwartek, 19 września 2019

Redakcja

Wielki lekarz minionych epok Paracelsus, zwany twórcą medycyny nowożytnej, głosił kiedyś teorię, że skoro choroba wywodzi się z przyrody, to i w przyrodzie należy poszukiwać na nią remedium.

Oczywiście nie należy negować zdobyczy współczesnej antybiotykoterapii, ale zdaniem autora do leczenia antybiotykami należy podchodzić z duża ostrożnością. Jak wykazują statystyki 75% infekcji typowych dla jesieni, zimy i wiosny wywołanych jest przez wirusy, na które antybiotyki nie działają, a te przyjmowane w nadmiarze powodują ogromne spustoszenie w organizmie chorego.

Książka "Antybiotyki z apteki Pana Boga" zawiera obszerne wyjaśnienie działania tradycyjnych antybiotyków oraz porady jak i kiedy je przyjmować. Mamy tu także zalecenia jak postępować w trakcie i zaraz po przebytej antybiotykoterapii. Po tym wstępie otrzymujemy szereg porad na temat naturalnych sposobów na naprawienie w organizmie szkód po takim leczeniu. Główna część książki zapoznaje nas z alternatywnymi sposobami leczenia, z wykorzystaniem naturalnych preparatów: ziół, miodu, roślin i naturalnych olejków.

Autor przedstawia nam ogólną charakterystykę każdego "leku z apteki przyrody". Mamy dokładne opisy 20 roślin i kilkadziesiąt sposobów na łatwe sporządzenie leczniczych preparatów do stosowania profilaktycznego i w wypadkach konkretnych chorób. Dowiadujemy się szczegółowo, co dobrego każdy specyfik może zdziałać w naszym organizmie.

Na końcu książki znajdują się dwa wygodne indeksy tematyczne - jeden dotyczący spisu preparatów i roślin a drugi dotyczący konkretnych schorzeń.

Ogromnym atutem tej książki jest czytelny i zrozumiały przekaz wartościowej wiedzy a także i to, że wszystkie opisane specyfiki są bardzo łatwo dostępne, tanie i łatwe do przygotowania a stosowanie ich zależy tylko i wyłącznie od naszego przekonania i chęci, do czego Autor bardzo przekonująco nakłania.

Gorąco polecamy tę lekturę!

Książka do kupienia TUTAJWyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Zdrowie
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi