GONG PUDŻA - Całonocna Ceremonia w Transformujących Dźwiękach
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

GONG PUDŻA - Całonocna Ceremonia w Transformujących Dźwiękach

poniedziałek, 30 maja 2022

Ewa Majerska

GONG PUDŻA - Całonocna Ceremonia w Transformujących Dźwiękach gongów, mis tybetańskich, dzwoneczków, bębnów szamańskich, drumli, rur solfeggio, kijów deszczowych, tankdrumu oraz rytualnego aborygeńskiego instrumentu Dodgeridoo. Dźwięki, muzyka, wibracje nieodłącznie towarzyszą nam przez całe życie. Wszystkie mają wpływ na to jacy i kim jesteśmy.

Podczas sesji i koncertów zabieramy uczestników w podróż do świata żywych, transformujących i uzdrawiających dźwięków, w wymiar pierwotnego, świadomego snu, czasu poza czasem… do przestrzeni naturalnej kreacji. Aura organicznych wibracji jaką generujemy za pomocą mis, gongów, dzwoneczków, bębnów szamańskich, głosu i innych instrumentów archaicznych wprowadza w głęboki, uzdrawiający trans, który jest najgłębszą formą relaksu i medytacji. Każdy koncert jest nowym doświadczeniem dla wykonawców i uczestników… doświadczeniem zmysłowym i jednocześnie pozazmysłowym, spotkaniem z tym co jest i jakie jest, wewnątrz i na zewnątrz… w  połączeniu. Te ożywcze dźwięki wprowadzają Nas w rezonans z nami samymi i z całym Kosmosem, rozpuszczają napięcia, negatywne emocje, blokady energetyczne, a co za tym idzie uruchamiają naturalne mechanizmy regeneracyjne i uzdrawiające. Taka sesja to prawdziwy masaż dla Duszy i Ciała. Do zobaczenia w świecie żywych dźwięków.

 

 

 

 

 

Didgeridoo- Samo brzmienie tego słowa przywołuje egzotyczne skojarzenia. Instrument ten ma bowiem swoje korzenie związane z plemieniem Aborygenów, czyli rdzennego ludu zamieszkującego tereny Australii. Pierwsze wzmianki o tym instrumencie pojawiły się około 1500 lat temu. Dzięki temu didgeridoo uznawane jest za najstarszy z grupy instrumentów dętych na świecie. Gra na didgeridoo do dzisiaj jest integralną częścią wszystkich rytuałów związanych z kulturą Aborygenów.

Plan wydarzenia:

  • 21.15 - 21.30 Zbieramy się na miejscu i przygotowujemy sobie komfortową przestrzeń do Całonocnej Podróży w Świecie Żywych Dźwięków
  • 21.30 - 22.00 Rozpoczęcie Ceremonii i wspólną integracja w Kręgu
  • 22.00 - 5.00 Podróż w Dźwiękach Gongów i innych instrumentów wysokowibracyjnych do wewnętrznej Harmonii i Ciszy w Sobie
  • 5.00 - 7.00 Integracja wewnętrznych procesów w porannej ciszy budzącego się Nowego Dnia
  • 7.00 - 7.45 Przywitanie Nowego Ja i Nowego Dnia w delikatnych Dźwiękach Mis i Dzwoneczków
  • 8.00 - Zakończenie Ceremonii :)

Koszt udziału: 220 zł od osoby 

ZAPISY: https://jogazoliborz.pl/wydarzenia

WAŻNE! Całonocna Kąpiel w dźwiękach jest w pozycji leżącej, więc zabierz z sobą coś ciepłego do ubrania, matę, karimatę lub materac, koc i poduszkę, aby było ciepło i wygodnie, aby zrobić sobie wygodne posłanie na całą noc.

MIEJSCE WYDARZENIA:

Szkoła Joga Żoliborz, Warszawa

ul. Rydygiera 19, klatka D, domofon 1313

Kontakt: tel 534 923 923

email: e.majerska@joga-joga.pl

 

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Zdrowie
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi