Bądź. Holistyczne ścieżki zdrowia- najnowsza książka Oriny Krajewskiej
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Bądź. Holistyczne ścieżki zdrowia- najnowsza książka Oriny Krajewskiej

środa, 19 września 2018

Ewelina Żebrowska

Książka Oriny Krajewskiej- Bądź. Holistyczne ścieżki zdrowia, to solidna porcja wiedzy na temat medycyny holitycznej, skłaniająca do wielu refleksji i przemyśleń.

Jest to praktyczny przewodnik dla osób, które świadomie chcą zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Autorka wprowadza nas w temat medycyny holistycznej poprzez rozmowy ze specjalistami z danej dziedziny, dzięki czemu książka stanowi zbiór cennych oraz inspirujących informacji.

Na wstępie znajdziemy kilka słów wyjaśnienia - co to jest i na czym polega integralne podejście do zdrowia. Dieta, wysiłek fizyczny, czy odpowiednia ilość snu to główne, powiązane ze sobą aspekty. Natomiast z każdą kolejną przeczytaną stroną dowiadujemy się o innych, ważnych czynnikach warunkujących nasze samopoczucie tj. praca nad zmniejszeniem poziomu stresu, rozwój osobisty, czy duchowy.

Dzięki rozmowie z profesorem Li Jie mamy okazję poznać podstawy medycyny chińskiej. Z kolei Franciszek Ruciński przekazuje swoją wiedzę odnośnie magicznej siły ziół. Warto sobie uświadomić, jak wiele zależy od nas samych - od naszych codziennych wyborów, tego co jemy i jak spędzamy wolny czas. Również od tego jakie odczuwamy emocje i czy żyjemy w zgodzie ze sobą dbając o odpowiednią równowagę pomiędzy różnymi aspektami życia.

"Całym sercem polecam tę niezwykle cenną książkę. Orina łączy osobiste doświadczenie przejścia przez chorobę mamy z wiedzą specjalistów medycyny holistycznej. Holistycznego rozumienia siebie. Jestem przekonana, że ich wiedza i mądrość przyniosą pomoc chorującym i ich bliskim, a także wszystkim, którzy świadomie chcą dbać o siebie i swoje zdrowie. Dziękuję, Orinko!"

Maja Ostaszewska, aktorka

"Trzymają Państwo w rękach wartościową, pasjonującą lekturę, która może przywracać wiarę pacjentom, inspirować lekarzy, a wszystkim przypominać, jak dobrze żyć".

Jacek Santorski, psycholog, prof. Hon. Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

Książka do kupienia TUTAJWyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Styl Życia
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi