Kanon literatury jogicznej w sklepie JOGA-JOGA.PL
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Kanon literatury jogicznej w sklepie JOGA-JOGA.PL

piątek, 26 października 2018

Najnowsze wydanie "biblii jogi" czyli książka "Światło Jogi" B.K.S. Iyengara, poszerzone i wzbogacone o płytę dvd z filmem biograficznym o życiu Mistrza. Polecamy także " Pranajama, sztuka oddychania w jodzie" B.K.S.Iyengara a także "Joga doskonała dla kobiet" Gitty S. Iyengar. Pozycje obowiązkowe w bibliotece każdego jogina!

"ŚWIATŁO JOGI"B.K.S. IYENGAR

Nowe, poprawione i powiększone wydanie, z filmem o życiu B.K.S. Iyengara. "Światło Jogi" to klasyczny podręcznik, nazywany Biblią Jogi. Od pierwszego wydania, aż do dziś, światowy bestseller, pozycja obowiązkowa dla każdego entuzjasty jogi. Zawiera przedmowy Yehudi Menuhina i Jacka Santorskiego. Książka stanowi niezastąpione źródło informacji o wszelkich aspektach jogi, nie tylko asan ale również filozofii związanej z jogą. Zawiera bogaty teoretyczny wstęp, opisy 200 asan i 14 pranajam ilustrowane ponad 600 fotografiami, a także wykaz chorób z przypisanymi im terapeutycznymi asanami.

KUP TERAZ

PRANAJAMA, SZTUKA ODDYCHANIA W JODZE B.K.S. IYENGAR

"Pranajama'' wprowadza nas w tajniki i subtelności oddechu, relaksu i medytacji. Autor przedstawia szczegółowe opisy 14 podstawowych rodzajów pranajamy podzielone na 82 etapy oraz ilustrowane 190 fotografiami i 20 rysunkami. Książka jest praktycznym podręcznikiem, który krok po kroku przedstawia metody oddychania według tradycji jogi w warunkach codziennego życia.

KUP TERAZ

JOGA DOSKONAŁA DLA KOBIET GITA S. IYENGAR


Korzystając ze swoich bogatych doświadczeń Gita S. Iyengar napisała podręcznik z ćwiczeniami jogi przeznaczonymi specjalnie dla kobiet. Uwzględnia on specyficzne cechy kobiecej budowy, fizjologii i psychiki. Poza klasycznymi asanami i pranajamami autorka podaje też ćwiczenia na czas ciąży i połogu, podczas menstruacji czy klimakterium. "Joga - doskonała dla kobiet" została przetłumaczona na wiele języków.

KUP TERAZ
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Styl Życia
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi