Książka Joga piękna, Marta Kucińska
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Książka Joga piękna, Marta Kucińska

poniedziałek, 30 listopada 2020

Klaudia Rogowska

Marta Kucińska jest certyfikowanym nauczycielem jogi twarzy wg. japońskiej metody Face Yoga Method, joginką, biologiem, projektantką mody oraz konsultantką ajurwedy III stopnia. W swojej książce opisuje i wyjaśnia jak w naturalny sposób dbać o siebie bez ingerencji medycyny estetycznej.

Maria Kucińska w "Jodze piękna" zamieściła szereg rad, z których można skorzystać podczas domowej pielęgnacji, aby odzyskać promienny wygląd, naturalny uśmiech i poprawę własnej samooceny.

Autorka zadbała o dobranie pielęgnacji do każdego typu skóry. "Według ajurwedy istnieją trzy podstawowe typy skóry, oparte na trzech doszach, czyli: vata, pitta, kapha." Test na doszę, dzięki któremu dobierzemy odpowiednią pielęgnację cery, zajdziemy na końcu książki.

Książka wzbogacona jest o przepisy na maseczki i peelingi z naturalnych składników, które można przygotować samodzielnie w domu oraz instruktaże masaży i ćwiczeń twarzy spowalniające zachodzące z wiekiem zmiany np. redukcja kurzych łapek lub lwiej zmarszczki.

Czy nasze nawyki mogą wpływać na wygląd twarzy?

Oczywiście, że tak. Marta Kucińska wymienia 8 głównych nawyków, które przyczyniają się nie tylko do wyglądu twarzy, ale również do wyglądu sylwetki. Opisuje efekt "tech neck", który jest negatywnym skutkiem długotrwałego wpatrywania się w urządzenia mobilne oraz radzi jak się z nim uporać.

Podsumowując "Ćwicz, odpowiednio oddychaj, jedz to, co wartościowe, pij dużo wody, pielęgnuj cerę naturalnymi sposobami, masuj twarz, medytuj i bądź dobra" - takich rad udziela autorka książki, aby cieszyć się zdrowiem, pięknem i szczęśliwym życiem.

Książkę można nabyć w szkole Joga Żoliborz w Warszawie, ul. Rydygiera 19.Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Styl Życia
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi