Dołącz do WIELKIEGO PIKNIKU dla Polski wolnej od GMO! 24-25 lipca 2010
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Dołącz do WIELKIEGO PIKNIKU dla Polski wolnej od GMO! 24-25 lipca 2010

poniedziałek, 12 lipca 2010

"Świat jest niebezpiecznym miejscem nie z powodu tych co czynią zło, ale z powodu tych, którzy na to patrzą i nie czynią nic" - Albert Einstein ALARM - ZRÓB TO Z NAMI

Jeszcze przed wakacjami może się odbyć w Sejmie głosowanie nad nową ustawą o GMO, która otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO. Nie możemy dopuścić aby ta ustawa została wprowadzona w życie. GMO stwarza zbyt duże zagrożenie dla naszego zdrowia, dla środowiska naturalnego i dla lokalnej ekonomii. Z tych powodów już 8 krajów UE wprowadziło zakazy na uprawy GMO. We wszystkich tych krajach obywatele wytrwale walczyli o takie zakazy aż osiągnęli pozytywny rezultat!

I my musimy zmusić Rząd RP do wprowadzania takich zakazów zanim będzie za późno. Możemy to osiągnąć ale potrzebujemy zaangażowania większej liczby osób.

PAMIĘTAJCIE, ŻE ROBICIE TO DLA SIEBIE I SWOICH DZIECI.

Nikt nie chce być obiektem doświadczenia, którego skutkami mogą być poważne choroby. Już jesteśmy bardzo schorowanym społeczeństwem; większość dzieci ma alergie, rosną dramatycznie zachorowania na raka, schorzenia płuc i serca.

Prosimy o pomoc i aktywne włączenie się do akcji pt. WIELKI PIKNIK DLA POLSKI WOLNEJ OD GMO. Wspieraj dobrej jakości żywność i bogactwo naturalnej różnorodności biologicznej'. Termin: 24-25 lipca 2010.

Chodzi o to aby odbyło się wiele pikników, dni otwartych i innych towarzyszących imprez. Mogą być małe, duże i wielkie...w zależności odwaszych możliwości. Z wielu pikników, dni otwartych i innych imprez w ramach pikników, które będą odbywały się w tym samym czasie w różnych rejonach Polski powstanie WIELKI, OGÓLNOKRAJOWY PIKNIK DLA POLSKI WOLNEJ OD GMO.

A więc prosimy Was o zorganizowanie jakiegoś wydarzenia w ramach WIELKIEGO PIKNIKU w Waszych gospodarstwach, przedsiębiorstwach, sklepach, czy też w parkach, na łąkach w ramach wyżej wspomnianej akcji.

Zorganizowanie takiego np. Dnia Otwartego na pewno będzie przy okazji doskonałą reklamą i promocją dla Was i Waszego regionu.

Proszę zobaczyć na stronę, którą budujemy w związku z tą akcją http://icppc.pl/piknik/ są już pierwsze wpisy oraz propozycje programów i haseł.

Raz jeszcze zapraszamy do udziału. Pamiętajcie, że to OD NAS ZALEŻY czy Polska będzie wolna od GMO i czy nasze dzieci będą zdrowe.

WSPIERAJ KAMPANIĘ http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

Z poważaniem,

Jadwiga Łopata, laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel), odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi

Sir Julian Rose, prezes ICPPC

Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Styl Życia
Polecamy