Wspomóż nasz klimat!
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Wspomóż nasz klimat!

piątek, 13 listopada 2009

Zbigniew Modrzewski

W ramach kampanii Klimat i Energia, ruszył projekt Greenpeace Polska o nazwie "Ty decydujesz". Za pomocą specjalnie w tym celu stworzonej strony internetowej ekolodzy wzywają polityków do działań na rzecz ochrony klimatu i redukcji emisji gazów cieplarnianych. Pod apelem o podpisanie nowego globalnego porozumienia klimatycznegomożna podpisać się na www.tydecydujesz.org.

"Ty decydujesz" jest oparte na projekcie, który nowozelandzkie biuro organizacji rozpoczęło kilka miesięcy temu i w ramach, którego do tej pory zebrano już 150 tys. podpisów.
"Stworzyliśmy dynamiczną platformę internetową, dzięki której każdy może poprzeć apel skierowany bezpośrednio do polityków. Mamy nadzieję, że społeczność polskich internautów entuzjastycznie zareaguje na nasz projekt i jeszcze przed zbliżającym się szczytem klimatycznym w Kopenhadze uda nam się zebrać 100 tysięcy podpisów."- mówi Dominik Zgódka, koordynator projektu.

Zobacz wideo:

HAARP Dziury w niebie, kontrola umysłu? - dokument przedstawiający najbradziej zaawansowane technologie manipulacji polem elektromagnetycznym i co z tego wynika.

Polecamy książki:

Polscy zdobywcy Białego Lądu
Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Styl Życia
Polecamy