Jak wpływać na bieg swojego życia
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Jak wpływać na bieg swojego życia

piątek, 8 listopada 2019

Miłość jest siłą napędową życia. Sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, że odnajdujemy jego sens. Z jej pomocą można dokonywać dosłownie cudów, ale z jakiegoś powodu o niej zapominamy. AlchemiaŻycia.com powstała by przypomnieć, jak miłością dokonywać tych cudów. Stworzyliśmy przestrzeń dla osób gotowych do zmiany. Mam poczucie, że zasługuję na fajniejsze, bardziej spełnione życie. Mam dość ciągłych wątpliwości - potrzebuję odpowiedzi co robić, żeby być szczęśliwym. Już wiesz, że odpowiedzi płyną z wnętrza - dlatego interesujesz się jogą i rozwojem wewnętrznym. Aby czuć radość życia wszystkimi zmysłami trzeba działać, być w ruchu. Pomożemy ci zbudować nawyk działania w 3 obszarach. Medytacja da ci intuicję i spokój; aktywność fizyczna - energię działania i witalność; dbanie o siebie pomoże ci pokochać siebie.

Zaczynamy od medytacji prowadzonych, to jakby przez cały czas "towarzyszył" ci trener osobisty, który podpowiada kolejny krok. To wzmocni twoją intuicję, która jest twoim najważniejszym doradcą. Niezwykły wzrost popularności medytowania wspiera tysiące badań, potwierdzających ich pozytywny wpływ na niemal wszystkie aspekty życia: zdrowie, witalność, pozbycie się bezsenności, sex, odchudzanie. Osoby medytujące są spokojniejsze, wyglądają młodziej, robią więcej w krótszym czasie. Mają lepszą koncentrację i dostęp do kreatywności - bezcenne w nauce i pracy. Są lepiej zorganizowane, więcej zauważają, robią mniej błędów.

Istnieje wiele sposobów medytowania, ale zawsze chodzi o wyciszenie tej części umysłu, która snuje niekończące się domysły, wyobrażenia i pragnienia. Zwykle nadaktywny umysł bezustannie podsuwa nam wspomnienia, myśli i emocje, których nie potrafimy kontrolować. Co więcej utożsamiamy się z nimi i poddajemy się rozchwianym nastrojom. W medytacji odkrywamy, że jesteśmy świadomością ponad myślami i emocjami. Poprzez kierowanie uwagi uczymy się sterowania aktywnością umysłu by nam służył, a nie nad nami panował. Zaczynamy "patrzeć sercem". Jesteśmy w teraźniejszości - często nawet sobie nie uświadamiamy, że odczuwanie radości zachodzi wyłącznie w teraz. Równowaga emocji sprawia, że życie staje się pełniejsze. A co najważniejsze, medytacja odkrywa naszą duchową tożsamość. Z jej poziomu otwieramy kwantowy dialog ze wszechświatem i zaczynamy bez wysiłku wpływać na bieg swojego życia.

Zapraszamy na bezpłatny miesięczny kurs medytacji, który rozwinie twoją intuicję i wyrobi nowy nawyk - dlatego 21 dni. Daj tylko sobie 20 min dziennie. Życiowych transformacji dokonujemy poprzez działanie. Najtrudniejszy jest pierwszy krok - dlatego tu jesteśmy. Życie dzieje się tylko teraz - nie jutro  W tej dokładnie sekundzie albo działasz, albo zostajesz tam, gdzie jesteś. Zdecyduj.

Dołącz do programu Alchemia Życia w działaniu, szczegółowa instrukcja na

https://www.alchemiazycia.com/dzialam

1. Załóż konto na vimeo.com

2. Uruchom subskrypcję na https://vimeo.com/ondemand/alchemiazycia/ Wpisując "promo code": joga-joga otrzymasz bezpłatny dostęp do wszystkich naszych medytacji. Pierwszy miesiąc dostępu jest bezpłatny, w tym czasie twoja karta kredytowa nie zostanie obciążona. W ciągu tego miesiąca możesz anulować subskrypcję nie ponosząc żadnych kosztów. Jeśli spodoba ci się to co robimy możesz pozostawić aktywną subskrypcję, wtedy co miesiąc twoja karta będzie obciążona kwotą 22 zł wspierając rozwój naszej platformy.

3. Wyślij mail do marta.alchemiazycia@gmail.com "Wybieram działanie".

4. Poproś o dołączenie do grupy na FB Alchemia Życia w działaniu, która będzie platformą inspiracji dla jej aktywnych uczestników https://www.facebook.com/groups/2337758309872247/

5. Przez 21 dni będziesz otrzymywać mail z krótkimi wskazówkami i tytułem medytacji na następny dzień, do których właśnie założyłeś sobie dostęp. Treść maila będzie równocześnie publikowana jako post na grupie.

6. Codziennie wysłuchaj jednej medytacji (możesz utrwalać w ciągu dnia). Najprościej wstań 20 min wcześniej niż zwykle, umyj zęby żeby się nieco wybudzić, wypij szklankę ciepłej wody, usiądź wygodnie i do dzieła!

7. Kiedy wejdziesz w rytm medytacji zaprosimy cię do budowania kolejnych nawyków: utrzymywania energii działania i kochania siebie.

Wyszukiwarka Szkół Jogi

Joga i Medytacja
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie