Kreatywne kolorowanki z jogą dla dzieci. Agnieszka Lasota, Gimnastyka Joga Smyka.
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Kreatywne kolorowanki z jogą dla dzieci. Agnieszka Lasota, Gimnastyka Joga Smyka.

czwartek, 18 października 2018

Redakcja

Nowość na rynku wydawniczym - "Kreatywne kolorowanki z jogą dla dzieci" Dobra zabawa, nauka i znakomita pomoc dydaktyczna dla instruktorów i nauczycieli.

Pomysł na Kreatywne Kolorowanki wziął się z tego, czym na co dzień się zajmuję. Moja praca i pasja to kreatywne zajęcia dla najmłodszych, łączące doskonałą zabawę, ruch, jogę i naukę. Chciałam stworzyć coś przede wszystkim z myślą o dzieciach, co jednocześnie będzie przydatne dla osób z nimi pracujących na zajęciach w szkole, przedszkolu i na jodze dla dzieci.

Nie jestem plastykiem, ale zawsze lubiłam rysować i z wielką radością i pasją stworzyłam proste grafiki z asanami. Kolorowanki mogą być wykorzystywane jako środek dydaktyczny i twórcze utrwalenie pozycji jogi, poprzez techniki plastyczne i zabawę.

Kolorowanki można dowolnie kserować i wykorzystać w różny sposób. Wzorując się na moich rysunkach, dzieci w kreatywny sposób mogą także samodzielnie tworzyć swoje karty do ćwiczeń jogi.

Książka do kupienia TUTAJ

Agnieszka Lasota - certyfikowany instruktor Hatha Joga i jogi dla dzieci, edukator w Akademii Edukacji w Krakowie, szkolenia pt. "Koncentracja uwagi i uważność dziecka poprzez ćwiczenia gimnastyczne z elementami jogi dla dzieci"; inicjatorka i założycielka szkoły jogi dla dzieci pod nazwą : "Gimnastyka Joga Smyka";- organizatorka autorskich kursów na instruktora jogi dla dzieci na terenie całej Polski; organizatorka zajęć jogi dla dzieci w publicznych i niepublicznych placówkach przedszkolnych, i w szkołach podstawowych.

"Od wielu lat praktykuję jogę, nieustannie rozwijając praktykę własną. Prowadzę jogę dla dzieci bo uważam, że ruch jest podstawą prawidłowego rozwoju dziecka"Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Styl Życia
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi