Życzenia od nauczycieli jogi na 2016 r.
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Życzenia od nauczycieli jogi na 2016 r.

środa, 6 stycznia 2016

Justyna Moćko

Redakcja portalu życzy Wam w Nowym Roku 2016 iście jogicznej pomyślności! Niechaj króluje santosa - zadowolenie z każdej chwili, pełnej i doskonałej w swej istocie. Życzymy, abyście dokładnie za 12 miesięcy, spojrzeli wstecz i pomyśleli: Jakiż to był dobry rok! Zamieszczamy życzenia od nauczycieli jogi i uważności. Oby się spełniły co do joty! ;-)

W związku z nadejściem 2016 pragnę wszystkim życzyć współczucia wobec siebie i innych wraz mądrością, życzliwością, odwagą.

Julia E. Wahl,Trener Uważności i Współczucia
The Mind Institute

Serdeczne życzenia na Nowy Rok! Radości, miłych chwil z bliskimi, dobrych spotkań z przyjaciółmi, satysfakcjonującej pracy, czasu na relaks i refleksję.
Dzięki temu może będziemy chcieli wprowadzić choćby niewielką, ale korzystną zmianę w naszym życiu. Proponujemy, aby ta zmiana dotyczyła zadbania o ciało, w dowolny wybrany przez Ciebie sposób.
Niech to będzie Rok pod znakiem "w zdrowym ciele zdrowy duch"! Ewa Kaian Kochanowska,
Klinika Stresu w Gdańsku
www.klinikastresu.com.pl
https://www.facebook.com/KlinikaRedukcjiStresu/


Ten tekst stał się moim noworocznym "evergreenem". Podoba mi się, że co roku można wybrać sobie coś innego. Osobiście na 2016 wybieram punkt 11. A Ty co wybierasz? :-) Wejdź na linka, obiecaj sobie, zacznij realizować, a potem obserwuj, jakie fajne rzeczy zaczną się dziać w Twoim życiu :-) Wszystkiego dobrego!

Kasia Baron, Tarnowskie Góry
http://jogakasiabaron.pl/

W 2016 roku życzę Ci:
nie szukaj wymówek
znajdź okazję
i częściej praktykuj jogę
a potem przenieś ten zwyczaj na życie Julia Butrym-Południewska
Joga Rytm, Warszawa

Z okazji nowego roku życzę Wam rozwagi, mądrości i spokoju. Niech joga będzie dla Was źródłem siły i bodźcem do odkrywania w sobie tego co nieznane i tego co prawdziwe bez ulegania złudzeniom tego co znane i tego co wydaje się jedyne i słuszne. Niech również to co wydaje się niemożliwe staje się możliwe. Bądźcie w równowadze!
Szczęśliwego Nowego Roku! Krystyna Kołacz, stopień nauczycielski Intermediate Junior II
Jogaumnie, Sucha Beskidzka

Na Nowy Rok, Nam Wszystkim: Uważności, by świadomie doświadczać; Pokory, by nieustannie się uczyć; a przede wszystkim więcej Człowieka w człowieku, by nasze serca pełniejsze były empatii i współczucia.

Ewa Makowska,nauczyciel ashtanga jogi

Kochani, życzę cudów w sercach, a w umysłach spokoju! Pragnę także podzielić się z Wami pięknymi słowami Swamiego Sivanandy, które dotarły do mnie z ashramu w Nowy Rok.

"Świat jest Twoim najlepszym nauczycielem, Twoim Guru. We wszytkim zawiera się lekcja. Lekcja jest w każdym doświadczeniu. Wyciągnij z niej naukę i bądź mądrzejszy.
Każda porażka to krok w stronę sukcesu. Każda trudność czy rozczarowanie to próba Twojej wiary. Każda katastrofa to karmiczne oczyszczenie. Każde nieprzyjemne zdarzenie to test wiary w Boga. Każda pokusa to sprawdzian Twojej duchowej siły.
Zatem nie trać nadziei. Idź odważnie dalej, bohaterze!" Wszystkiego najlepszego i niech się Wam darzy!
Namaste

Kasia Bem

W rozpoczynającym się 2016 roku życzę Wam wszystkim doświadczenia piękna i głębi praktyki jogi. Codzienny trud i ból (oby ten "dobry") na pewno się pojawią - więc to czego szczególnie Wam życzę to doświadczenie wolności, radości i mocy, które znajdziecie w sobie dzięki jodze. Życzę Wam także entuzjazmu i dziecięcej ciekawości każdego dnia tego roku :)

Maria Nasiłowska,Instruktor jogi kobiecej i terapeutycznej

Kochani, cokolwiek planujecie na rok 2016, niech wspiera Was kompozycja cierpliwości, zaufania i akceptacji.Cierpliwości, bo nie wszystko udaje się od razu. Zaufania doWszechświata - on nam sprzyja. Akceptacji w przypadku fiaska, bowidocznie w większym Planie były inne priorytety.
Życzę Wam tych trzech jakości również na macie. Niech Wasza praktyka stanie się intymna, bez świadków, bez obserwatorów. Niech ona będzie dla Was, nie dla kogoś innego.
Mniej kliknięta obecnością w wydarzeniu na fejsbuku, a bardziej obecna w rzeczywistości tu i teraz. Nie potwierdzona zdjęciem ani filmem, mniej zewnętrzna, więcej wewnętrzna, a przez to bardziej prawdziwa.
Te życzenia sprowadzają się do jednego: odkrycia swojego nauczyciela w sobie.
Namaste :-)

Michał Kudzia,Joga Studio Saska Kępa

7 CUDÓW ŚWIATA:WIDZIEĆ,SŁYSZEĆ,DOTYKAĆ,SMAKOWAĆ,CZUĆ,ŚMIAĆ SIĘ,KOCHAĆ.
Wykorzystując cuda jakie nam dała natura, po prostu rozkoszujmy się życiem, doceńmy to co mamy i spełnijmy nasze najskrytsze marzenia. I pamiętajmy, że wszystko co najlepsze jest jeszcze przed nami….

Magdalena Nowosad, Nauczyciel jogi Iyengara stopnia Introductory II, Wrocław.

Niech nadchodzący rok przynosi okazje do rozwoju i spełniania marzeń; bądźcie radośni, kochający i silni! Nie stresujcie się że coś wymaga czasu...
Bo w istocie chodzi o rozwój nie o perfekcje :) zróbcie choćby jeden krok pamiętając, że ten rzadko bywa do tyłu!
Dziękuję Wam za energię i wsparcie!

Ewelina Godlewska, Współautorka książki "Po pierwsze JOGA"

Jasnego i radosnego czasu, uśmiechniętych spotkań i serdecznego bycia razem, dobrego roku 2016 z jogą, przyjaciółmi i ze sobą, życzy

Inka Kozłowska,Junior II, nauczycielka jogi Iyengara w Poznaniu w szkole Salamba

W nowym nadchodzącym roku życzę sobie i innym podążania ścieżką miłości, ścieżką serca, bycia miłością, bycia jednym z otaczającym światem. Porzucenia chęci kontroli wszystkich i wszystkiego, zaufania i podążaniu za głosem wewnętrznej mądrości. 
Radości z bycia tu i teraz.

Monika Bobkowska

Witaj Słońce każdego dnia - Surya Namaskar - Niech oddech płynie wraz z ruchem, niech w 2016. radość płynie wraz z życiem. Życzą Wam tego

Anna Mazur (nauczyciel jogi) i Sylwia Olczyk (nauczyciel jogi).

Oby wszystkie żywe istoty osiągnęły stan Buddy - stan szczęśliwości, zdrowia, harmonii i zrozumienia istoty Życia.
Ponieważ nie jesteśmy buddystami, to otwierając się na taki duży skok Rozwoju, zajmiemy się bardziej powolnym,stopniowym Postępem, bazującym na praktyce jogi. Chyląc czoła przed 'szybkimi ścieżkami rozwoju', wyobraźmy sobie jednakjak nudny byłby świat zasiedlony samymi Buddami... ;) Joga i dla Ciebie
Istniejemy w Lublinie od 1984 roku, na początku niekoniecznie pod tą nazwą. Uczyliśmy się najpierw u Sławomira Bubicza, potem u Gabrielli Giubilaro, a następnie u samego źródła w Indiach - u B.K.S. Iyengara.
Teraz prowadzimy zajęcia w Ośrodku Rozwoju Wewnętrznego 'Pramana'

Leszek Mioduchowski

W Nowym Roku 2016 życzę Wszystkim dobrego poczucia środka ciężkości. Takiego, który w każdej sprawie, w najbardziej zakołysanych i zawirowanych sytuacjach znajduje dla nas pozycję w centrum. Żebyśmy patrzyli na życie z środka, bez potrzeby dystansowania się. Żebyśmy uczestniczyli w życiu w pełni i mogli doświadczać całego spektrum emocji i uczuć. Nie bali się samych siebie, nie bali się żyć i odczuwać, także tych mniej wygodnych uczuć. I dalej, żebyśmy tak bogaci w uczucia, przeżycia, byli nimi zdrowo nasyceni stawali się bardziej wyrozumiali i otwarci. I żebyśmy mogli dzięki temu komunikować sięmiędzy sobą z prawdziwym, szczerym szacunkiem i cieszyć naszą własną i innych obecnością.

Dorota Kobos,Instruktorka Jogi B.K.S. Iyengara, artystka, malarka i graficzka.
www.dorotakobos.com

www.facebook.com/DorotaKobosYogaArt/

W 2016 roku życzę przede wszystkim autentycznej i głębokiej zgody na siebie, we wszystkich aspektach. Poznania i akceptacji swojej własnej natury ze zrozumieniem jej potencjału i potrzeb. Rzeczywistej miłości do samego siebie, tak, by móc dzielić się nią z innymi. Życzę również spełnienia i obfitości w tym wszystkim, co prawdziwie nas ubogaca i nam służy.

Sławka Golonka, politolożka, instruktorka jogi i tańca.
www.3AT.eu

Życzę nam wszystkim w Nowym Roku, aby nasza "praktyka nad sobą", nasza "codzienna joga" - cokolwiek to znaczy - tworzyła przestrzeń współodczuwania i akceptacji dla różnorodności. Różnorodności w nas samych jak również różnorodności tego, co postrzegamy jako świat zewnętrzny!

Arkadius Tabero
www.wakacjezjoga.eu
opracowała Justyna Moćko
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Ludzie Jogi
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi