Porozumienie Szkół Jogi - dołącz do nas!
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Porozumienie Szkół Jogi - dołącz do nas!

piątek, 16 maja 2014

Utworzyliśmy Porozumienie szkół jogi, by dzielić się tym, co dla nas najważniejsze - jogą i korzyściami płynącymi z praktyki.

Praktyka jogi to uniwersalny sposób na zachowanie zdrowia - zarówno fizycznego jak i psychicznego. Wykonywanie asan (pozycji jogi) i pranayamy (ćwiczeń oddechowych) pozwala utrzymać ciało i umysł w dobrej formie.

Działając wspólnie w ramach Porozumienia chcemy dbać o wysokie standardy nauczania.

Joga i wartości za nią stojące znajdują odzwierciedlenie we wszystkich aspektach życia. Chcemy promować uczciwość, szacunek i odpowiedzialność zarówno w praktyce na macie, jak i w życiu codziennym oraz zawodowym.

Porozumienie założyło 11 warszawskich szkół jogi. Wychodząc od wspólnego źródła jogi każdy z nas podąża swoją ścieżką, praktykując w najodpowiedniejszy dla siebie sposób. Wybór metody to kwestia indywidualnych potrzeb i predyspozycji.

Niezależnie od tego spotykamy się u celu, ciesząc się tymi samymi efektami jogi - dobrostanem, zdrowiem, energią i wewnętrznym spokojem.
Obecnie Porozumienie zrzesza ponad 40 szkoły jogi z całej Polski i wciąż dołączają nowe

Różne ścieżki, jedna joga - dołącz do branżowego Porozumienia

Chcesz do nas dołączyć?
Wyślij mail na adres biuro@porozumieniejogi.pl z tytułem DOŁĄCZ, a my skontaktujemy się z Tobą.

Niezależnie, czy prowadzisz dużą czy małą szkołę jogi, zapraszamy Cię do nas. Dołącz do Porozumienia Szkół Jogi i korzystaj z oferowanych przez nas możliwości:

• skorzystaj z naszego doświadczenia w zakresie prowadzenia szkoły jogi (aspekty prawne, biznesowe, księgowe, podatkowe), dołącz do naszych działań marketingowych i promocyjnych, skorzystaj z oferowanego przez nas ubezpieczenia (polisy dla szkoły i polisy OC dla na nauczyciela jogi);

• razem dbajmy o standardy, jakość nauczania, ochronę interesów szkół jogi na rynku. Chcemy, by przynależność do Porozumienia była gwarancją jakości i rzetelności;

• budujemy pozytywny wizerunek jogi w całym kraju poprzez realizację wspólnych wydarzeń propagujących jogę (dołącz do naszych inicjatyw i zaplanujmy razem nowe) i artykuły w mediach;

• w relacjach z firmami pośredniczącymi na rynku reprezentuje nas i obsługuje doświadczona kancelaria prawna - dołączając do nas przestajesz być małą szkołą bez szans w negocjacjach z dużym Pośrednikiem.

porozumieniejogi.pl

www.facebook.com/porozumieniejogi

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Ludzie Jogi
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi