Trwają zapisy na II Międzynarodową Konferencję Jogi i Ajurwedy. Impreza w Pałacu Sulisław, 26-28 czerwca 2015 r.
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Trwają zapisy na II Międzynarodową Konferencję Jogi i Ajurwedy. Impreza w Pałacu Sulisław, 26-28 czerwca 2015 r.

środa, 3 czerwca 2015

Redakcja

Głównym przesłaniem tegorocznej konferencji jest koncepcja Holistycznego Zarządzania Zdrowiem, które to hasło jest jednocześnie tytułem studiów podyplomowych powołanych przy współpracy Politechniki Opolskiej i Instytutu Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu ruszających od października 2015 roku. Naszym celem jest zapoznanie słuchaczy z praktycznym wykorzystaniem Jogi i Ajurwedy w życiu codziennym i biznesie oraz nauczenie się korzystania w naszych codziennych działaniach z odwiecznych praw natury. Aktualnie trwają zapisy na Konferencję - ilość miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej Konferencji Jogi i Ajurwedy, która odbędzie się w dniach 26-28 czerwca w Pałacu Sulisław. W tym roku skupimy się na następujących kwestiach:

1. Jak wykorzystać spokój i potęgę umysłu w życiu codziennym i biznesie?

2. Jak osiągnąć cel przekształcając go w pasję?

3. Jak wykorzystać techniki medytacyjne w zarządzaniu stresem?

4. Jak wykorzystać filozofię jogi do podejmowania życiowych wyzwań?

5. Jak utrzymać energię i kreatywność w codziennym działaniu?

W konferencji uczestniczyć będzie międzynarodowe grono autorytetów z dziedziny jogi i ajurwedy, m.in. C.H. Bhandari (Indie) - były ambasador Indii w Polsce, Dr Partap Chauhan (Indie) - dyrektor Instytutu Jiva Ayurveda w Faridabad, w Indiach, dr Dhananji Nanayakkara (Sri Lanka) - absolwentka ajurwedy na Uniwersytecie w Colombo.

Wystąpią również wybitni prelegenci z Polski m.in prof. Maria Krzysztof Byrski - były ambasador Polski w Indiach, dr hab. inż. Joachim Foltys - dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej, prof. Andrzej Kokoszka - profesora SWPS, Maciej Wielobób, ks. dr Wiesław Niewęgłowski.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Istnieje możliwość udziału w warsztatach jogi, przed i po konferencji - dla początkujących i zaawansowanych prowadzonych przez Pana Ch. M. Bhandariego

Program konferencji i warsztatów oraz informacje dotyczące rezerwacji miejsc znajdą Państwo na stronie: konferencjajogi.pl

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Styl Życia
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi