Desert Rose - 10. 12. 2015 w Raszynie koło Warszawy.
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Desert Rose - 10. 12. 2015 w Raszynie koło Warszawy.

czwartek, 3 grudnia 2015

Redakcja

Muzyka afrykańska, indyjska, suficka i relaksacyjna pełna barw i rytmów a jednocześnie spokojna i inspirująca.

Desert Rose

Ten zespół to Yusuf Ganief i Lynne Holmes - para artystów nieustannie badających i zgłębiających muzykę świata (universal world music) w jej uniwersalnym aspekcie, pozwalającą słuchaczowi wejść w jego wewnętrzny świat, uzdrawiającą i ułatwiającą przemianę świadomości, badającą duchowe wartości miłości, pokoju, szczęścia i radości.

W innowacyjny sposób używają starych języków pochodzących z różnych tradycji, przekształcając je w język wykraczający poza słowa. Znani są w świecie jako ambasadorowie pokoju i ruchów non-violence.

Używając śpiewu i muzyki starają się uczynić świat lepszym. Oferują spektakle, koncerty, warsztaty i odosobnienia, które pomagają promować pokój, społeczną odpowiedzialność i człowieczeństwo sygnując je swoją niepowtarzalną, uniwersalną muzyką.

The Desert Rose występowali w Afryce Południowej - m.in. Mandela Day (2009), Human Rights Day (2009 & 2011) - w Wielkiej Brytanii, Polsce, Francji, Singapurze, Melezji, Peru i Brazylii. Ich muzykę określano jako epicką, wzruszającą i mistyczną, łączącą klasyczną orkiestrację z tubylczymi rytmami i dźwiękami natury.

Yusuf Ganief (wokalista i manager), to jeden z czołowych wokalistów world music języka arabskiego w RPA, wychowany i wykształcony w tradycji sufickiej.

Lynne Holmes (kompozytorka, pianistka i harfistka, grająca na syntezatorach i instrumentach klawiszowych) pochodzi z Londynu i jest laureatką licznych nagród i autorką z aplauzem przyjmowanych występów.

Polecamy: 10 grudnia, godz. 19 Centrum Kultury Raszyn, Aleja Krakowska 29 A

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Styl Życia
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi