Kurs Instruktorski Aerial Jogi 5-6 października 2024
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Kurs Instruktorski Aerial Jogi 5-6 października 2024

czwartek, 22 grudnia 2022

KURS INSTRUKTORSKI AERIAL JOGI 5-6.10.2024 Prowadzenie: Agata Stawarz - Dyplomowana Nauczycielka Jogi Integralnej, Aerial Jogi, Trener Personalny, Absolwentka Akademii Teatralnej.

Miejsce - Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, Warszawa

2 dni - 16 godzin nauki
Teoria i praktyka na chustach 
Ilustrowany podręcznik
Certyfikat INTERNATIONAL INTEGRAL YOGA INSTITUTE

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

 

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ INSTRUKTOREM AERIAL JOGI?

Jogowa społeczności zwiększa się o około 20-25% rocznie, przybywa wykwalifikowanych nauczycieli, otwierają się nowe miejsca do praktyki. Aerial Joga daje możliwość oferowania ekscytujących, oryginalnych i przynoszących doskonałe efekty zdrowotne zajęć, dzięki którym będziesz w stanie znaleźć swoją niszę na rynku.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Kurs skierowany do wszystkich, którzy są ciekawi nowych doświadczeń i wyzwań, osób aktywnie uczących innych form ruchu, jak i osób szukających rozwoju swojego treningu i ciekawej formy aktywności, do nauczycieli jogi, pilatesu, tańca, trenerów personalnych, praktykujących studentów jogi, studentów i absolwentów AWF, itp.

Niezależnie od dyscypliny, którą uprawiasz, wzbogacisz trening i odkryjesz na nowo swoje ciało oraz uzyskasz wiedzę o prowadzeniu zajęć typu aerial.

Aerial joga daje możliwość oferowania zajęć, które pomagają również uwolnić emocje i dają dużo pozytywnej energii. Znajdują zastosowanie także jako forma ćwiczeń terapeutycznych.

Kurs został tak zaprojektowany, by uczestnicy po jego zakończeniu byli w stanie prowadzić profesjonalne, ciekawe i bezpieczne zajęcia dostosowane do poziomu każdego ucznia.

Na kursie:

– poznasz sekwencje aerial jogi, a także nowoczesną i ciekawą metodę ćwiczeń,
– zyskasz umiejętność prowadzenia i modyfikowania zajęć,
– poznasz terapeutyczne właściwości ćwiczeń z hamakiem
- dowiesz się, jak bezpiecznie ćwiczyć z hamakiem, poznasz korekty zapewniające bezpieczeństwo       twoich uczniów w odwróconych pozycjach,
- uzyskasz informacje na temat bezpieczeństwa wieszania hamaków do aerial jogi,
- poznasz podstawy anatomii i fizjologii asan aerial jogi,
- dowiesz się jak modyfikować ćwiczenia w zależności od problemów zdrowotnych,
– poznasz pozycje jogi i dowiesz się jakie terapeutyczne działanie mają na ciało i umysł
– poprawisz swoją technikę ćwiczeń i poznasz wytyczne na temat rozwijania praktyki własnej.

Certyfikat Aerial Jogi daje ogromne możliwości uczenia, dzielenia się pasją i doświadczeniem poprzez:

  • Siłownie, kluby fitness i studia jogi, które chętnie dołączą ekscytujące i unikatowe zajęcia do swojego grafiku
  • Prywatne sesje w domu lub we własnych studiu
  • Zajęcia w szkole - dzieciaki i nastolatki uwielbiają zabawę w hamakach. Aerial joga daje im nie tylko wiele radości, ale ma także wiele korzyści rozwojowych, jak na przykład poprawę zdolności neuromotorycznych.

Aerial joga jest doskonałą alternatywą dla jogi klasycznej, umożliwiając wykonywanie pozycji, które są trudne do wykonania na ziemi i przeciwstawiają się grawitacji.Podczas ćwiczenia jogi w powietrzu wszystkie części ciała poruszają się i rozciągają, a wykonywane ruchy są korzystne dla mięśni i stawów.

Odwrócenie się do góry nogami pozwala uwolnić kręgosłup od nacisku, poczuć relaks i wydłużenie się kręgosłupa. Mniejsze obciążenie pleców może zapewnić natychmiastową ulgę w napięciu i bólu rdzenia kręgowego.Praca wbrew grawitacji determinuje do wykorzystania równowagi i stabilności. Znacznie poprawia to równowagę podczas wykonywania codziennych czynności.

Jednoczesne wzmocnienie i uelastycznienie mięśni rozwija świadomość ciała i pewność siebie. Joga powietrzna uwalnia hormony szczęścia wprawiając w lepszy nastrój. Zawieszenie nad podłogą do góry nogami może spowodować, że mózg uwolni więcej serotoniny co sprawi, że czujemy się spokojni, radośni i pełni energii.

 

PLAN ZAJĘĆ 5-6 października 2024

Miejsce - Szkoła Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, klatka D, domofon 1313, Warszawa

9.00- 11.00 - lekcja aerial jogi z omówieniem

10.00-11.15 przerwa na herbatę

11.15-14.00 teoria i praktyka

14.00-15.00 przerwa na lunch

15.00-18.00 teoria i praktyka

CENA: 1850 ZŁ

 

Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym.

Kurs zakończy się otrzymaniem Certyfikatu Instruktora Aerial Jogi firmowanym przez International Integral Yoga Institute

Każdy z uczestników otrzyma skrypt ze sterszczeniem teorii z kursu  i z kilkudziesięcioma asanami 

Opłata za Kurs Instruktorski jest bezzwrotna.

W wyjątkowych sytuacjach uniemożliwiających udział w wybranej edycji, można wziąć udział w kolejnej edycji Kursu lub przenieść opłatę na inny kurs lub wyjazd z oferty joga-joga.pl. Można też przekazać wpłatę na rzecz innej, wskazanej przez uczestnika osoby.

Wszystkie takie sytuacje należy zgłosić Organizatorom kursu najpóźniej na dwa tygodnie przed datą rozpoczęcia Kursu. 

REKRUTACJA

 

Aby zgłosić się na kurs należy wypełnić

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Po jego przesłaniu skontaktujemy się z Tobą.

 

Prowadząca :Agata Stawarz 

Miłośniczka i fascynatka ruchu. Mówię tak o sobie, bo od kiedy pamiętam mierzę się z różnymi formami aktywności. Podchodząc profesjonalnie do ruchu – będąc już osobą dorosłą - zdobyłam Certyfikat Trenera Personalnego. Z jogą, moją obecnie wielką miłością, zetknęłam się jeszcze na studiach.

Po studiach aktorskich zajęłam się moją profesją, jak również dramą dla dzieci, którą przez 12 lat prowadziłam w warszawskich szkołach. Jestem dziś szczęśliwą posiadaczką: Certyfikatu Jogi Integralnej, Certyfikat Jogi dla Dzieci ,Certyfikatu Yoga Vinyasa Sekwencjonowanie i Planowanie Zajęć, Certyfikatu Aerial Jogi. Obecnie prowadzę grupy jogi zarówno z dziećmi jak i dorosłymi, gromadząc każdego dnia nowe doświadczenia.

 

 

INFORMACJE I ZAPISY

Szkoła Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, klatka D, domofon 1313, Warszawa

Wypełnij wstępne zgłoszenie - skontaktujemy się z Tobą:

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Zadzwoń: 534 923 923, 666 923 999

Napisz email: joga@kursnauczycielski.pl

 

Aerial joga jest doskonałą alternatywą dla jogi klasycznej, umożliwiając wykonywanie pozycji, które są trudne do wykonania na ziemi i przeciwstawiają się grawitacji. Podczas ćwiczenia jogi w powietrzu wszystkie części ciała poruszają się i rozciągają, a wykonywane ruchy są korzystne dla mięśni i stawów.

Odwrócenie się do góry nogami pozwala uwolnić kręgosłup od nacisku, poczuć relaks i wydłużenie się kręgosłupa. Mniejsze obciążenie pleców może zapewnić natychmiastową ulgę w napięciu i bólu rdzenia kręgowego.Praca wbrew grawitacji determinuje do wykorzystania równowagi i stabilności. Znacznie poprawia to równowagę podczas wykonywania codziennych czynności. Jednoczesne wzmocnienie i uelastycznienie mięśni rozwija świadomość ciała i pewność siebie.

Joga powietrzna uwalnia hormony szczęścia wprawiając w lepszy nastrój. Zawieszenie nad podłogą do góry nogami może spowodować, że mózg uwolni więcej serotoniny co sprawi, że czujemy się spokojni, radośni i pełni energii.

Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
ABC Jogi
Polecamy
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie