Nasz Patronat !Targi Ezoteryczne - Warszawa 25-26.03.2023
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Nasz Patronat !Targi Ezoteryczne - Warszawa 25-26.03.2023

piątek, 17 marca 2023

PRZYJDŹ CIEKAWY – WYJDŹ ZAINSPIROWANY! ZDROWIE, CIAŁO, UMYSŁ I DUSZA Szukasz pozytywnej energii, równowagi psychofizycznej, harmonii, sposobów na naturalne terapie zdrowotne i dobrego, ogólnego samopoczucia? Może jesteś ciekawy jakie holistyczne rozwiązania mają ludzie pełni serca, chętnie wspierający, o podobnym umyśle do Twojego?

 

 

 

Weź udział w www.targiEZOTERYCZNE.pl – spotkaj ciekawych wystawców prezentujących produkty i usługi na rzecz dobrego samopoczucia i zdrowia; zarówno psychicznego jak i piękna fizycznego. Naturalne kosmetyki, organiczne zioła, terapie zdrowotne; niekonwencjonalne odnowy biologiczne i regeneracje energetyczne, masaże, wróżby, suplementy...

Zobacz, wypróbuj i kup wyjątkowe produkty i prezenty; w tym m.in. biżuterię, , kryształy, kamienie, świece, oleje, muzykę, książki, upominki, kursy edukacyjne, zabiegi na ciało i wiele, wiele więcej!

Przeżyj metafizyczne chwile z duchowymi przewodnikami z m.in.; coachami, dietetykami, hipnoterapeutami, uzdrowicielami, wizjonerami, wróżami, tarocistami, numerologami, bioenergoterapeutami, radiestetami, nauczycielami Yogi, Reiki…

Obudź w sobie Szósty Zmysł poprzez info - rozrywkę i rozkosz pozostałych pięciu zmysłów. Od pysznego smaku, po dotyk masażu leczniczego; od słuchania muzyki na żywo i kąpieli uzdrawiających dźwiękiem do zapachu aromaterapii i olejków eterycznych.

Ucz się i zdobywaj wiedzę od profesjonalnych wystawców. Spróbuj odprężyć swoje ciało i umysł. Weź udział w niecodziennych, edukacyjnych wykładach i warsztatach.

 

 

 

Pozwól nam pokazać to wszystko w dwa inspirujące dni!

W naszej własnej świadomości wierzymy, że jesteśmy bardziej podobni niż różni, i że wspierając holistyczne podejście do życie i pełną pozytywnej energii społeczność - intuicyjnie walczymy o lepszą przyszłość dla naszej planety i dążymy do globalnej jedności.

Widzimy się 25-26 Marca 2023 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich - ul. Bracka 25 w Warszawie – w samym centrum stolicy!

25.03.2023 - Sobota: 12:00 – 19:00

26.03.2023- Niedziela: 10:00 – 18:00

HARMONOGRAM koncertów, WYKŁADÓW, WARSZTATÓW, KURSÓW I MEDYTACJI – 25-26 MARCA 2023 – WARSZAWA

https://targiezoteryczne.pl/2023/02/24/harmonogram-wykladow-warsztatow-i-kursow-25-26-marca-2023-warszawa/

Bilet wstępu upoważnia do poruszania się po całej strefie wystawienniczej oraz do wzięcia udziału w warsztatach, wykładach, medytacjach, koncertach.

Bilety można nabyć w kasach biletowych przed wejściem na targi lub zakupić online: https://targiezoteryczne.pl/produkt/targi-ezoteryczne-warszawa/

www.targiEZOTERYCZNE.pl

https://www.facebook.com/TargiEzoterycznePL

https://www.facebook.com/events/3285730248409742

https://www.instagram.com/targiezoteryczne.pl/

 

 


 


 

Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
ABC Jogi
Polecamy
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie