Opowiadania relaksacyjne i afirmacje dla dzieci. Agnieszka Lasota
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Opowiadania relaksacyjne i afirmacje dla dzieci. Agnieszka Lasota

piątek, 19 maja 2023

Redakcja

Tak dużo się dzieje w życiu współczesnego dziecka, że potrzebuje ono przestrzeni, by po prostu odpocząć, ponudzić się i mieć trochę czasu dla siebie. Brak koncentracji, stany lękowe, problemy emocjonalne i głęboki niepokój coraz częściej dotykają dzieci od najmłodszych lat. Właśnie z myślą o tych wszystkich problemach powstała książka "Opowiadania relaksacyjne i afirmacje dla dzieci"

Jest to zbiór opowidań, które w prosty, naturalny i zrozumiały dla dzieci sposób pomogą w nauce ćwiczeń odprężającyh i relaksacyjnych. Tematy zawartych w ksiązce historyjek to między innymi: wycieczka do jaskini, spacer po lesie czy podróz balonem i inne, napisane w sposób uruchamiający wyobraźnię i kreatywność.

Oprócz zbioru opowiadań znajdziemy w książce także  Afirmacje na dobry tydzień, napisane w zrozumiały i trafiający do wyobraźni sposób. Mają one pomóc dzieciom tak formułować myśli na swój temat oraz otaczającego  świata, aby  wzmocnić poczucie własnej wartości, akceptajcj siebie w sukcesach i porażkach, nauczyć szacunku do siebie i innych i zrozumienia. 

 

 

Książka jest przeznaczona zarówno dla dzieci do samodzielnego czytania jak i dla nauczycieli prowadzacych zajęcia, jako doskonała pomoc i inspiracja. Na podstawie treści w niej zawartych można tworzyć dziesiątki kolejncyh historii i ćwiczeń nieocenionych w tworzeniu ciekawych zajęć.

Gorąco polecamy!

Od autorki:

Skąd wziął się pomysł na książkę dla dzieci ???

Zdolność do relaksu powinna byc podstawową umiejętnością w dzisiejszym zabieganym świecie .
Dzieci w obecnych czasach są często w pośpiechu przewożone z domu do szkoły i na kolejne zajęcia pozalekcyjne, często bez chwili wytchnienia. Wierzę, że jeśli pokarzemy dziecku jak może się zatrzymać, zrelaksować i tym samym zregenerować będzie mogło prowadzić szczęśliwe i spokojniejsze życie. Dajmy dziecku przykład- czytajmy razem opowiadania relaksacyjne, nauczmy pozytwnych afirmacji, dajmy dziecku rozwój ale też przestrzeń i czas. Zapraszam do lektury Agnieszka Lasota

O Autorce

Pasjonatka sportu i zdrowego stylu życia. Instruktorka Hatha jogi, Aerial jogi, Jogi dla dzieci i młodzierzy. Właścicielka szkoły Aga Yoga oraz szkoły jogi dla dzieci  Joga Smyka,

Prekursorka jogi dla dzieci w polskiej edukacji, prowadzi kursy intruktorskie z zakresu jogi dla dzieci, szkolenia Rad Pedagogicznych, prelegentka na konferencjach i festiwalach. Na stałe współpracuje z portalem Joga-joga.pl oraz Instytutem Nimala we Wrocławiu 

Książka do kupienia na stronie https://agnieszkalasota.pl/ oraz w ssklepie stacjonarnym w szkole Joga Żoliborz w Warszawie.

Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
ABC Jogi
Polecamy
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie