Nasz Patronat! FESTIWAL WIBRACJE JUŻ PO RAZ SIÓDMY
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Nasz Patronat! FESTIWAL WIBRACJE JUŻ PO RAZ SIÓDMY

środa, 24 maja 2023

Misją festiwalu jest promowanie dobrostanu psychofizycznego i alternatywnego stylu życia blisko natury. To legendarne wydarzenie wytworzyło wokół siebie prawdziwą społeczność -  pasjonatów życia, charakteryzująca się szczególnym poziomem świadomości. Otwartych, ciepłych, życzliwych – tworzących unikatową atmosferę tego festiwalu.

Tego lata wszyscy spotykamy się na Wibracjach!

FESTIWAL WIBRACJE JUŻ PO RAZ SIÓDMY

𝐖𝐢𝐛𝐫𝐚𝐜𝐣𝐞 to pierwszy i największy rozwojowy festiwal w Polsce, którego intencją jest obudzenie Twojego potencjału. 26-30 lipca 2023 (Giże, Mazury)

 

Obszary

To pięciodniowe wydarzenie łączy kilka obszarów: wykłady prowadzone przez specjalistów, warsztaty, ceremonie, koncerty polskich i zagranicznych artystów, koncerty muzyki relaksacyjnej (gongi, misy tybetańskie, kamertony), strefy tematyczne (ziół, konopi, umysłu, malucha) oraz strefę targową z usługami i towarami dotyczącymi zdrowego trybu życia, zero waste, ekomody oraz zdrowym, wegetariańskim jedzeniem.

„W czasach instant, gdzie wszystko jest natychmiastowe, średniej jakości i powierzchowne, Wibracje sięgają głębiej. Wyróżniamy się, bo przyciągamy osoby o pewnej dojrzałości, świadomym stylu życia i otwartości. Promujemy ideę, że życie w pełnym zdrowiu i równowadze jest na wyciągnięcie ręki” – mówią organizatorzy Wibracji.

 

Tematy 

Tematy, które są podejmowane na festiwalu to: psychologia, holistyczne podejście do zdrowia, medycyna niekonwencjonalna, rozwój świadomości, praca z ciałem, badania i odkrycia naukowe, które odsłaniają naturę rzeczywistości i nas samych, dojrzała ekologia i permakultura, naturalne budownictwo, szamanizm czy enteogeny. Spotkania prowadzone są przez najlepszych fachowców, pracowników naukowych, pasjonatów, osoby o ugruntowanej etyce i wiedzy.

 

Tegoroczny program

Wśród prelegentów z rozmaitych dziedzin znaleźli się m.in. Natalia de Barbaro – autorka książki „Czuła Przewodniczka”, „Bioróżnorodność w Twoim ogrodzie” Łukasz Łuczaj,  „Terapie psychodeliczne” Piotr Matejuk, Grzegorz Pawłowski – specjalista pracy z oddechem, Ya’Acov Darling Khan, współzałożyciel współczesnej szamańskiej praktyki znanej jako Movement Medicine. Dzień zaczyna się wspólnymi ćwiczeniami, a kończy wielkimi ogniskami i zabawą do rana. Nie zabraknie też licznych zajęć dla skierowanych do rodzin, np. warsztaty ruchowe Bliskość w ruchu, czy wykład nt świadomego rodzicielstwa.  Mocną częścią programu są warsztaty nastawione na świadomą pracę z ciałem: kontakt improwizacja, joga, Qigong, bioenergetyka Lowena.   

Medicine Music i światowa elektronika

Line-up muzyczny na światowym poziomie: Mose, Ayla Schafer, Nessi Gomes, Janax Pacha, ShataQS, Viken Arman i wielu innych. A także bogata scena uwalniającego tańca: Ecstatic Dance, Biodanza, Movement Medicine.

 

W 2022 roku festiwal Wibracje odwiedziło ponad 6000 osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej frekwencji. Sukces poprzednich edycji jest dowodem na to, że coraz więcej ludzi w Polsce jest zainteresowanych świadomym życiem w zgodzie ze sobą i naturą oraz tworzeniem świadomej społeczności, której esencją jest akceptacja, empatia i wzajemny szacunek. Nazwa festiwalu została zainspirowana słowami znanego wynalazcy Nikoli Tesli: „Jeśli chcesz poznać sekrety wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”.

 

GDZIE I KIEDY:

  • 26–30 lipca 2023 (środa–niedziela) 
  • Giże koło Olecka, Mazury Garbate

PROGRAM I BILETY:

www.wibracje.com.pl

https://www.facebook.com/wibracjefestiwalofficial/

https://www.instagram.com/wibracje_festiwal/

https://www.youtube.com/channel/UCnTqaiadOxBoOk8CRTYVP5g

Krótko 

Wibracje Festiwal chwali się, że jest największym festiwalem związanym holistycznym dbaniem o siebie i swoje otoczenie. Na tym 5-dniowym wydarzeniu czekać będą na Was liczne warsztaty, wykłady, strefy tematyczne (dla ciała, konopi, grzyba), ogniska i przepyszne strefy jedzeniowe. A do tego klimatyczne koncerty i zabawa do rana. Jeśli idee ekologiczne, zdrowotne i tematy związane z samorozwojem są dla Was ważne, to w lipcu obierzcie koniecznie kierunek na Giże.

 

Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
ABC Jogi
Polecamy
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie