Nasz Patronat! Międzynarodowy Dzień Jogi 17-18.06
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Nasz Patronat! Międzynarodowy Dzień Jogi 17-18.06

czwartek, 15 czerwca 2023

W dniach 17-18 czerwca w warszawskim Parku Agrykola odbędzie się Międzynarodowy Dzień Jogi, wydarzenie dedykowane miłośnikom jogi oraz zdrowego stylu życia. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w bezpłatnych aktywnościach, warsztatach i pokazach. Każdy bez wątpienia znajdzie coś interesującego dla siebie, niezależnie od poziomu doświadczenia w praktykowaniu jogi.

Podczas Międzynarodowego Dnia Jogi odbędą się liczne atrakcje, mające na celu promowanie zdrowia i równowagi. Doświadczeni instruktorzy będą udzielać porad i konsultacji, pomagając uczestnikom w doskonaleniu technik jogi oraz odpowiadając na pytania związane z tą praktyką. Pokazy różnych szkół i technik jogi dostarczą inspiracji i możliwości poznania różnorodności tej duchowej formy ćwiczeń.

Uczestnicy będą mieli także okazję wziąć udział w plenerowych sesjach jogi i medytacji, które pozwolą im poczuć harmonię z otaczającą naturą i zrelaksować się w spokojnej atmosferze w Parku Agrykola. W ramach wydarzenia odbędą się również pokazy tradycyjnego tańca indyjskiego, które dostarczą uczestnikom wrażeń kulturowych i artystycznych.

Jednym z głównych elementów Dnia Jogi będzie Wege Festiwal, który odbywać się będzie równolegle. Na festiwalu będzie można spróbować różnorodnych potraw wegetariańskich i wegańskich z całego świata. Kuchnie z różnych regionów zaprezentują swoje kulinarne smaki, oferując odwiedzającym unikalne doznania kulinarne. Ale Wege Festiwal to nie tylko jedzenie! Na miejscu znajdziecie także naturalne kosmetyki, a także w duchu Eko i Zero Waste będą dostępne różnorodne dodatki, takie jak ekologiczne torby, ręcznie tworzona biżuteria, czy przepiękne lasy w słoikach!

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic do wzięcia udziału w Międzynarodowym Dniu Jogi w Parku Agrykola. To doskonała okazja nie tylko do rozwinięcia swoich umiejętności jogi, ale również do odkrycia różnorodności kulinarnych i kulturowych, jakie oferuje Wege Festiwal.

Park Agrykola

17-18.06.2023 r.

Sobota: 12:00-20:00

Niedziela: 12:00-18:00


 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich entuzjastów zdrowego stylu życia do wzięcia udziału w tym wyjątkowym święcie jogi i wegetarianizmu.

Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
ABC Jogi
Polecamy
ABC Jogi
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Partnerzy Portalu
Bądź w kontakcie