ASHTANGA YOGA - Pierwsze dvd ashtanga wyprodukowane w Polsce!
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

ASHTANGA YOGA - Pierwsze dvd ashtanga wyprodukowane w Polsce!

piątek, 6 listopada 2009

Dołącz do Basi Lipskiej, która wraz ze swoimi uczniami poprowadzi Cię przez pierwszą serię ashtanga , praktykowanej w Ashtanga Yoga Institute w Mysore w Indiach.

Ashtanga yoga charakteryzuje się stałymi, dynamicznymi sekwencjami asan pogrupowanych w ściśle określonej kolejności i tworzących jeden układ.
Ta praktyka oczyszcza i wzmacnia ciało, czyni je elastycznym i silnym, pobudza wewnętrzną energię, przynosi radość i spokój umysłu.
zawiera dodatkowo szczegółowy komentarz Basi dotyczący wykonywania poszczególnych pozycji.
Ashtanga yoga to wyjątkowy system ćwiczeń, który pomoże Ci osiągnąć jedność ciała, duszy i umysłu. Basia Lipska - artystka, uczennica Śri Pattbhi Joisa oraz Śri R Sharatha z Mysore w Indiach, gdzie intensywnie od lat praktykuje Ashtanga Vinyasa Yogę. W 2004 r. w AYRI (Ashtanga Yoga Research Institute) otrzymała autoryzację i zgodę na nauczanie ashtangi na świecie. Basia brała udział w pokazach jogi, tworzyła do nich choreografię oraz nadzorowała różne projekty dotyczące i zdrowy styl życia.
Obecnie Basia - nauczycielka asthangi podróżuje po całym świecie ucząc adeptów jogi. Podczas warsztatów, które prowadziła w Polsce wyszkoliła wielu nauczycieli tej metody.
Doświadczenie transformującej siły , jej terapeutycznych właściwości, stało się dla Basi siłą napędową do kreacji w sztuce. Jej artystyczne zainteresowania rozciągają się od fotografii poprzez modę do projektowania, które ukończyła na Wrocławskiej Akademii Sztuki. Basia w swej sztuce ukazuje obraz skomplikowania, zasupłania znajdując go w gryzmołach, mapach, diagramach ect. traktując go jako alegorie duchowej podróży we współczesnym świecie.
Teraz, wraz z polskimi uczniami nagrała , w którym prezentuje technikę wykonywania pierwszej serii oraz swoją, jakże piękną praktykę. Dane techniczne:
Ścieżka dźwiękowa: polska, angielska
Napisy: polskie
Czas trwania: 90 minut
Materiały dodatkowe:
* opis ćwiczeń,
* oddech ujjayi
* mysore,
* freestyle Basi
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

ABC Jogi
Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
ABC Jogi
ABC Jogi
Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
sklep
Asany - Pozycje jogi
Zapytaj eksperta
Wiktor Morgulec
joga dla początkujących

Nauczyciel jogi wg. metody B.K.S Iyegara w Centrum Joga Żoliborz w Warszawie, w którym odbywają się codzienne zajęcia oraz weekendowe warsztaty jogi.

Partnerzy Portalu