PRODUKT TYGODNIA: Pokrowiec na matę YOGA BAG
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

PRODUKT TYGODNIA: Pokrowiec na matę YOGA BAG

środa, 29 maja 2019

Redakcja

Rozpoczęty właśnie sezon urlopowy zachęca do podróży. Może planujesz wczasy z jogą? Niezależnie od tego, czy to dłuższy wypoczynek czy krótki wypad na weekend, warto zadbać o swoją matę w czasie podróży. Korzystając z pokrowca, mata będzie zawsze czysta i gotowa do użytku. Dużo łatwiej będzie też się z nią przemieszczać.

Dlaczego warto wybrać nasz pokrowiec:

• używamy tylko wytrzymałych i estetycznych materiałów: nieprzemakalna, lekko usztywniona tkanina

• dbamy o najdrobniejsze szczegóły: pokrowiecjest czarny, ale możesz wybrać detal w swoim ulubionym kolorze (biały, pomarańczowy, czerwony, niebieski lub zielony)

• dbamy o twój komfort: pokrowiec posiada regulowany, szeroki pasek umożliwiający noszenie go na ramieniu lub na plecach

• pomyśleliśmy, że może chciałbyś spakować coś więcej: dlatego pokrowiecma do dyspozycji trzy dodatkowe kieszenie (jedną zapinaną na zamek i dwie siatkowe), gdzie możesz przenosić np. wodę, pasek do jogi lub inne akcesoria.

• wiemy, że w podróży najważniejsza jest wygoda: dlatego umieściliśmy suwak na prawie całą długość pokrowca, który sprawia, że wkładanie i wyjmowanie maty jest łatwe i przyjemne (nie musisz zawsze starannie ciasno zwijać maty)

• Nie zastanawiaj się czy nasz pokrowiec zmieści Twoją matę: nie ważne czy twoja matajest cienka czy gruba, pokrowiec pomieści wszystkie maty do 64 cm szerokości.

• chcesz by twój pokrowiec na matę był zawsze czysty: nic prostszego - możesz go prać w pralce w niskich temperaturach, prać ręcznie, a w razie mocniejszych zabrudzeń możesz użyć szczotki do szorowania. Nie należy natomiast prasować pokrowca.

Wybór Pokrowca na matę YOGA BAGto wybór na lata - tak zadbaliśmy o jego wytrzymałość i uniwersalność. Chyba że… chcesz poszaleć z kolorem? :-)Wtedy zmień na POKROWIEC NA MATĘ YOGA BAG COLOR!

Pokrowce YOGA BAG oraz YOGA BAG COLOR kupisz w naszym sklepie internetowym sklep.joga-joga.pl, kliknij TUTAJ!Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
z
Asany - Pozycje jogi
Zapytaj eksperta
Wiktor Morgulec
joga dla początkujących

Nauczyciel jogi wg. metody B.K.S Iyegara w Centrum Joga Żoliborz w Warszawie, w którym odbywają się codzienne zajęcia oraz weekendowe warsztaty jogi.

Słowniczek
Awatara

AWATARA ("zstąpienie, zejście", "zniebazstąpienie") — inkarnacja, wcielenie, zstąpienie bóstwa na ziemię w postaci ludzkiej, zwierzęcej — bądź napoły ludzkiej, napoły zwierzęcej - w celu przywrócenia ładu, zakłóconego przez ekspansję zła. Na ziemi istnieje porządek kosmiczny, w którym dopuszcza się istnienie pierwiastka zła. Jednakże kiedy zło...

Szukaj haseł na literę:
Partnerzy Portalu